انواع اقامت گرجستان | ثبت شرکت در گرجستان

بخش تبلیغات
بخش تبلیغات شنبه، ۲۴ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۰
انواع اقامت گرجستان | ثبت شرکت در گرجستان

اقامت گرجستان امروزه مورد استقبال بسیاری از ایرانیان و سایر کشورها مانند هند، امارات، روسیه و سایر کشورها قرار گرفته است.

اقامت در گرجستان مورد استقبال و توجه ایرانیان قرار گرفته و دلیل آن نیز احتمال پیوستن این کشور به اتحادیه اروپا است. همچنین امنیت و داشتن زندگی آرام یکی دیگر از پوئن‌های خوب این کشور برای مهاجرت به شمار می‌رود. برای گرفتن اقامت گرجستان شما نیاز به یک مشاور و متخصص دارید.

اخذ اقامت گرجستان برای بسیاری از ایرانیان تبدیل به یک هدف و برنامه شده است. گروه مشاوران حقوقی بست جورجیا یکی از قدیمی‌ترین و با سابقه‌ترین شرکت‌ها در زمینه‌ی اقامت به کشور گرجستان است و با داشتن دو دفتر در تفلیس و ایران، در این راه در کنار شما خواهند بود. وکلای حقوقی گرجی و تیم اقتصادی مستقر در دفتر از لحظهی ورود تا انتهای مسیر در کنارتان خواهند بود.

اقامت گرجستان از روش‌های متنوعی برخوردار است که در ادامه‌ی این مطلب سعی می‌کنیم به گوشه‌ای از آن‌ها بپردازیم توجه کنید کارشناسان بست جورجیا در دفتر ایران و دفتر گرجستان به‌صورت ۲۴ ساعت شبانه‌روز و هفت روز هفته در کنار شما هستند تا بتوانید بهترین‌ها را انتخاب کنید. شما نیز در این مسیر در کنار ما باشید تا بتوانید بهترین و صحیح‌ترین تصمیم را بگیرید.

روش‌های دریافت اقامت دائم گرجستان

اقامت دائم گرجستان دارای روش‌های متعددی است که تماما تخصصی هستند و نیاز به یک مشاور، وکیل و مشاور حقوقی دارد. ما در این مسیر برای شما بهترین‌ها را فراهم کرده‌ایم و توانسته‌ایم بالاترین درصد قبولی پرونده را در کشور گرجستان داشته باشیم. این مسیر می‌تواند زندگی شما را دگرگون کند؛ پس با دقت انتخاب کنید تا دچار مشکل نشوید.

اقامت از طریق خرید ملک در گرجستان

اقامت دائم از طریق خرید ملک برای شخص اقدام کننده

اقامت در گرجستان

برای اخذ اقامت از طریق خرید ملک در گرجستان باید ملکی به ارزش حداقل ۳۵٬۰۰۰ دلار کارشناسی شده خریداری کنید. این نوع اقامت یک ساله است و در صورت داشتن ملک، به‌صورت سالانه برای شما تمدید می‌شود. سند ملک به نام شخص خودتان زده می‌شود و قانون ملک کشورهای امارات و ترکیه شامل حال این کشور نمی‌شود؛ پس با خیال راحت خرید کنید. بعد از تمدید پنج ساله، شما می‌توانید اقدام به دریافت اقامت دائم کنید.

اقامت گرجستان از طریق خرید ملک برای اعضای خانواده

شخص اقدام‌کننده برای خرید ملک با همان مبلغ ۳۵٬۰۰۰ دلار کارشناسی شده می‌تواند علاوه بر خود، برای اعضای خانواده خود نیز درخواست اقامت دهد. اقامت همسر و فرزندان از طریق کفالت توسط وکیل خبره شرکت، اخذ خواهد شد. این یک فرصت استثنایی برای شما و خانواده‌تان جهت اخذ اقامت یک کشور اروپایی است.

 این نکته هم لازم به ذکر است که لایحه جدیدی توسط پارلمان گرجستان مبنی بر افزایش حداقل ارزش خرید ملک از ۳۵ هزار به صد هزار دلار جهت دریافت اقامت گرجستان ارائه شده؛ اما هنوز تصویب نشده و به مرحله اجرا درنیامده است.

اقامت گرجستان از طریق کارمندی -کاریابی

روش دریافت اقامت کارمندی گرجستان

اقامت کارمندی در کشور گرجستان به این صورت است که شما به‌عنوان کارمند یک شرکت معتبر و با سابقه در کشور گرجستان مشغول به کار می‌شوید و ماهیانه باید مالیات‌های دولت گرجستان را پردخت کنید تا بحث تمدید اقامت شما انجام شود. این مورد توسط وکیل خبره گرجی شرکت برای شما انجام می‌شود و امکان دریافت کارت اقامت گرجستان توسط گروه بست جورجیا با کمترین میزان ریجکتی است.

اقامت کارمندی با درخواست کمتر از یک ماه

در این روش کارشناسان ما برای شما در کمتر از یک ماه کاری کارت اقامت را دریافت می‌کنند. توجه داشته باشید در اقامت کارمندی حضور شما در کشور گرجستان الزامی است و چنانچه این مورد از حد استاندارد مورد نظر کشور گرجستان کمتر باشد و تمدید اقامت گرجستان شما با مشکل مواجه شود، در این مورد گروه بست جورجیا هیچ‌گونه مسئولیتی را قبول نمی‌کند.

اقامت کارمندی با درخواست دو ماهه

در این روش شرکت بست جورجیا در عرض دو ماه کاری برای شما کارهای اقامتی را انجام می‌دهد و کارت اقامت کشور گرجستان برای شما دو ماهه دریافت می‌شود و این روش نسبت به روش اول که اقامت در کمتر از یک ماه است شما هزینه کمتری را پرداخت می‌کنید در هر دو روش اقامت شما توسط وکلای خبره گرجی انجام می‌شود.

اقامت گرجستان از طریق سرمایه‌گذاری

اقامت در گرجستان

در این روش از اقامت، شما باید مبلغی معادل ۳۰۰ هزار دلار در بخش‌هایی که اتاق اقتصادی گرجستان برای شما مشخص می‌کند سرمایه‌گذاری کنید و برای دریافت این اقامت حتما باید یک وکیل گرجی داشته باشید. اقامت دائم و پاسپورت گرجستان را می‌توانید سریع‌تر دریافت کنید. این روش یک روش ایدئال برای سرمایه‌گذاران است؛ در این روش تیم اقتصادی شرکت در کنار شما هستند.

روش دریافت کارت اقامت در گرجستان

کارت اقامت موقت گرجستان

این روش به فرد متقاضی اجازه داده می‌شود تا زمانی که کارت اقامت دارد در کشور گرجستان اقامت داشته، کسب و کار راه‌اندازی کند، شرکت ثبت کند و حساب شخصی و شرکتی داشته باشد. این کارت در صورت داشتن شرایط لازم امکان تمدید را دارد.

کارت اقامت دائم گرجستان

در این روش به فرد متقاضی اجازه حضور دائم در کشور گرجستان داده می‌شود و فرد متقاضی در صورت رعایت قوانین کشور گرجستان می‌تواند به‌صورت دائم در گرجستان اقامت داشته باشد. این کارت همانند بالا تمامی امکانات را در اختیار شخص دارنده کارت قرار می‌دهد.

لازم به ذکر است برای دریافت اقامت از هر نوع روشی شما ملزم به ارائه‌ی گواهی عدم سوءپیشینه در کنار سایر مدارک خود هستید. برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله‌ی قوانین اقامت گرجستان مراجعه کنید.

پاسپورت گرجستان شهروندی گرجستان

برای دریافت پاسپورت گرجستان و داشتن تابعیت گرجستان نیاز به یک سری شرایط است که این کارها باید توسط وکلای شرکت برای شما انجام شود، در ادامه‌ به این شرایط خواهیم پرداخت.

شرایط دریافت پاسپورت گرجستان

پاسپورت گرجستان

آشنا بودن به زبان گرجی برای دریافت پاسپورت

برای دریافت پاسپورت کشور گرجستان شما باید زبان کشور گرجستان را به‌صورت خواندن و نوشتن به‌صورت کامل بلد بوده و بتوانید با افسر گذرنامه مصاحبه داشته باشید. یادگیری زبان گرجی برای شما توسط مشاوران آموزشی ما در عرض شش ماه به‌راحتی امکان‌پذیر است.

سه سال حضور مستمر در خاک گرجستان برای دریافت پاسپورت

یکی دیگر از شرایط کشور گرجستان، سه سال حضور مستمر در این کشور برای دریافت پاسپورت است؛ یعنی شما باید سه سال حضور دائم در این کشور داشته تا بتوانید حضور دائم را داشته باشید.

آشنا بودن به تاریخ کشور گرجستان برای دریافت پاسپورت

برای دریافت پاسپورت کشور گرجستان باید در حد نیاز، تاریخ گرجستان را یاد بگیرید و بتوانید اطلاعات مختصر و مفیدی در این رابطه داشته باشید که این امر با زندگی در گرجستان برای شما راحت می‌شود و می‌توانید به‌راحتی آن را فرا بگیرید.

تایید شما توسط دو نفر گرجی برای دریافت پاسپورت

برای دریافت پاسپورت نیاز است دو نفر کارمند در کشور گرجستان شما را تایید کنند که ما در این راه در کنارتان هستیم تا بتوانید پاسپورت کشور گرجستان را دریافت کنید؛ وکلای خبره گرجی در کنارتان هستند.

اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت

متاسفانه با توجه به زیاد شدن شرکت‌های سوری، در حال حاضر هنگام ثبت شرکت در گرجستان به شما اقامت نخواهند داد؛ ولی بعد از راه‌اندازی شرکت و داشتن حسابدار، داشتن حساب شرکت، حساب شخصی، دستگاه اپارت و یک کارمند گرجی، بعد از سه ماه می‌توانید اقامت خود را از این طریق دریافت کنید؛ ولی مالیات‌ها را فراموش نکنید. اطلاعات بیشتر درباره‌ی اقامت از طریق ثبت شرکت را در سایت بست جورجیا مطالعه فرمایید.

برای دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید: 09128878578 

اقامت گرجستان مهم‌ترین مسئله و دغدغه برای هر شخصی است که هدف خود را کشور گرجستان قرار داده است. دریافت اقامت دائم گرجستان به چندین روش امکان‌پذیر است که عبارت‌اند از: دریافت اقامت گرجستان از طریق سرمایه‌گذاری، دریافت اقامت گرجستان از طریق خرید ملک، دریافت اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت، دریافت اقامت تحصیلی گرجستان، اقامت از طریق کار آفرینی و اقامت از طریق استخدام در یک شرکت ثبت شده در گرجستان. تمامی پرونده و فایل‌های اقامتی مشتریان شرکت بست جورجیا به‌طور کامل، با رعایت قوانین کشور گرجستان و توسط موکل‌های حرفه‌ای گرجی است و احتمال پذیرش فایل مهاجرتی و دریافت اقامت دائم شما از دولت گرجستان چندین برابر می‌شود.

هزینه‌ی اقامت گرجستان 

هزینه‌ی اقامت گرجستان در حال حاضر به شرح ذیل است:

هزینه اقامت از طریق ثبت شرکت: ۲۵۰ دلار

هزینه اقامت کارمندی (یک ماهه): ۲۰۰۰ دلار

هزینه اقامت کارمندی (دو ماهه): ۱۵۰۰ دلار

هزینه اقامت از طریق خرید ملک رایگان است.

اقامت گرجستان از طریق ازدواج

گرفتن اقامت گرجستان از طریق ازدواج با یک شخص گرجی امکان‌پذیر است؛ ولی مانند هر کشوری، گرجستان هم قوانین خاص خودش را دارد. ازدواج با یک تبعه گرجستانی با هدف مهاجرت به آن کشور قوانین متعدد و سختی دارد؛ زیرا کشور گرجستان می‌خواهد از خروج شهروندان خودش به سایر کشورها برای مهاجرت پیشگیری کند. برای ازدواج با یک شهروند گرجی باید به مقامات اثبات شود که ما متاهل نیستیم یا با شخص دیگری ازدواج نکرده‌ایم. به این معنی که یا اصلا ازدواج نکرده‌ایم یا مراحل طلاق را گذرانده‌ایم. با ازدواج با یک فرد گرجی می‌توانید یک ماه بعد از ازدواج، با ارائه‌ی مدارک لازم (پاسپورت/ سند ازدواج/ عکس و تقضای رسمی) اقامت خود را بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید به مقاله اقامت گرجستان از طریق ازدواج مراجعه فرمایید.

مطالب مرتبط:

دیدگاه