رپورتاژ آگهی بهترین راهکار بازاریابی اینترنتی و سئو برای آژانس های مسافرتی

بخش تبلیغات
بخش تبلیغات شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۰
رپورتاژ آگهی بهترین راهکار بازاریابی اینترنتی و سئو برای آژانس های مسافرتی

ویرلن انتشار رپورتاژ آگهی در سایت‌های پربازدید را به‌عنوان موثر ترین راهکار بازاریابی اینترنتی و سئو سایت برای آژانس‌ها و برند‌های حوزه گردشگری معرفی کرد.

صنعت توریسم و گردشگری جزو پرطرفدارترین صنایع در تمام دنیا است و در ایران نیز طی سال‌های اخیر محبوبیت بسیار بالاتری میان مردم پیدا کرده است و اکنون تعداد مسافرت‌های کاری و تفریحی در ایران بسیار بیشتر از گذشته است . امروز تعداد توریست‌هایی که به ایران می‌آیند بیشتر شده است و از طرف دیگر مردم بیشتر از قبل به سفر‌های هوایی و تور‌های مسافرتی علاقه نشان می‌دهند.

افزایش تعداد مسافرت در میان ایرانیان باعث رونق و البته رقابت بیشتر در کسب و کار برند‌های حوزه گردشگری شده است و امروز وب‌سایت‌های خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل در کنار آژانس‌های مسافرتی محبوب برای جذب مخاطبان بیشتر تلاش می‌کنند.

به‌طور کلی کسب و کار‌های حوزه گردشگری جزو به‌روزترین صنایع ایران هستند که به بهترین شکل توانسته‌اند از فضای مجازی و دیجیتال مارکتینگ برای بازاریابی و برندسازی استفاده کنند و مردم معمولا با ورود به وب‌سایت آژانس‌های مسافرتی مشهور، می‌توانند از خدمات آنلاین مناسبی استفاده کنند.

همچنین امروز دیجیتال مارکتینگ به سرعت در حال گسترش است و راه‌حل‌های متنوعی را برای بازاریابی و برندسازی در اختیار کسب و کار‌ها و استارت‌آپ‌های صنایع گردشگری قرار داده است تا بتوانند با کمترین هزینه بیشترین تعداد مخاطبان را به خرید خدمات و تور‌های مسافرتی خود جذب کنند.

سئو سایت بهترین راه بازاریابی اینترنتی برای صنایع گردشگری

بهینه سازی و سئو سایت برای رتبه اول نتایج جست‌و‌جوی گوگل قطعا موثرترین و به‌صرفه ترین راهکار بازاریابی اینترنتی و برندسازی برای آژانس‌های مسافرتی و صنایع گردشگری است.

دلیل ارزش بسیار بالای سئو سایت، استفاده مردم از جستجوگر گوگل برای یافتن بهترین شرکت است. به‌عنوان مثال امروز هر شخصی که به‌دنبال خرید بلیط هواپیما یا سفارش تور‌های مسافرتی باشد در قدم نخست در گوگل سرچ می‌کند. اینجا است که هر برندی که در رتبه تا سوم نتایج گوگل باشد در رقابت با سایر شرکت‌ها موفقیت بیشتری به‌دست آورده است.

رپورتاژ آگهی ویرلن بهترین تکنیک سئو سایت و برندینگ

اگر شما هم در بخشی از صنایع توریسم و گردشگری فعالیت می‌کنید و به‌دنبال بهترین راهکار برای سئو سایت و برندسازی هستید قطعا رپورتاژ آگهی بهترین انتخاب است.

طبق گزارش شرکت دیجیتال مارکتینگ ویرلن، انتشار رپورتاژ آگهی در خبرگزاری‌های معتبر و سایت‌های پربازدید خبری در حوزه گردشگری، بهترین تکنیک سئو سایت و برندینگ است.

رپورتاژ آگهی در واقع یک خبر سفارشی و تبلیغاتی است که توسط ویرلن در سایت‌های پربازدید منتشر می‌شود.

رپورتاژ در صفحه اصلی سایت‌های خبری منتشر می‌شود و در محتوای آن چند کلمه کلیدی مورد نظر به وب‌سایت شما هایپر لینک فالو می‌شود. نکته مهم اینجا است که رپورتاژ مانند سایر اخبار در سایت‌های معتبر آرشیو می‌شود.

این ویژگی‌ها به‌طور کامل الگوریتم‌های گوگل برای انتخاب بهترین سایت را پوشش می‌دهد و به همین دلیل است که رپورتاژ آگهی به‌عنوان بهترین تکنیک سئو سایت در تمام دنیا شناخته می‌شود.

اجرای این مدل دیجیتال مارکتینگ در شرکت ویرلن تا حدی در سئو سایت و برندسازی اینترنتی موفق بوده است که امروز برترین برند‌های گردشگری و سایر صنایع از خدمات ویرلن استفاده می‌کنند.

ویرلن از تولید محتوای خبری بر اساس الگوریتم‌های سئو و استاندارد‌های بازاریابی و برندینگ تا انتشار رپورتاژ آگهی در ۱۰۰ سایت خبری پربازدید و معتبر ایران همراه برند‌های برتر و استارت‌آپ‌های محبوب است.

ویرلین

مطالب مرتبط:

دیدگاه