انتقاد محمدرضا تابش از تاخیر در اجرای پروژه بام تفت

تیم  کجارو
تیم کجارو یکشنبه، ۱ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۰
انتقاد محمدرضا تابش از تاخیر در اجرای پروژه بام تفت
به گفته نماینده مردم اردکان در مجلس  تاخیر در اجرای پروژه بام تفت، موجب بی اعتمادی سرمایه گذاران و مسئولان به طرح‌های این چنینی شده است.
محمدرضا تابش، صبح امروز در بازدید از پروژه بام تفت و رسیدگی به مشکلات این پروژه اظهار داشت:
دولت و مجلس از سرمایه گذاری در بخش گردشگری حمایت می‌کنند و به طور قطع فضای ایجاد شده در دولت یازدهم، رغبت سرمایه‌گذاران برای ورود به بخش گردشگری را مضاعف کرده است.

تابش با بیان اینکه استان یزد از قطب‌های غنی میراث فرهنگی و گردشگری محسوب می‌شود گفت:

بهره‌گیری از این ظرفیت‌ها می تواند ارزش افزوده بالایی را نصیب این استان کند.

وی با اشاره به اینکه آینده گردشگری در استان یزد با توجه به شرایط ایجاد شده در دولت یازدهم به ویژه وران پسا برجام، بسیار امیدوارکننده است تصریح کرد:

انتظار است مسئولان محلی با تامین زیرساخت‌ها و کنار گذاشتن برخی تنگ نظری‌ها، باعث رونق بیش از پیش صنعت گردشگری و توریسم در شهرستانهای استان و بنا به ظرفیت‌های موجود در هر منطقه شوند.

تابش در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه طولانی شدن پروژه بام تفت موجب ایجاد حس بی اعتمادی در سرمایه گذاران و مسئولان استان شده است، عنوان کرد:

اجرای به موقع تعهدات توسط مجریان پروژه می تواند سبب رفع این فضای ذهنی شود.

نماینده مردم اردکان در مجلس همچنین در مورد مشکلات پروژه بام تفت که باعث توقف چند ساله آن شده بود، ضمن مذاکره با مسئولان مربوطه، در مورد لزوم رفع مسئله زمین و صدور موافقت‌های اصولی، قول مساعد داد تا در صورت اجرای تعهدات توسط مجری، مسائل یاد شده حل و فصل شود.

در این بازدید که معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نیز حضور داشتند، در مورد رفع برخی از نیازهای پروژه در ازای اقدام و تامین سرمایه توسط مجریان طرح برای بهره برداری از پروژه طی مدت چهار سال تصمیماتی اتخاذ شد.

منبع: خبرگزاری مهر

مطالب مرتبط:

دیدگاه