برای اتوبوس‌های گردشگری ایران مناقصه برگزار می‌شود

تیم  کجارو
تیم کجارو چهار شنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۰۰
برای اتوبوس‌های گردشگری ایران مناقصه برگزار می‌شود
به زودی قرار است مناقصه‌ای در حوزه گردشگری برگزار شود تا چند شرکت بزرگ از برندهای خارجی و داخلی اتوبوس‌های گردشگری به تهران بیاورند.
به گفته‌ی فرزاد هوشیار، برندهای گردشگری دنیا که شرکت‌های تخصصی فعال در حوزه گردشگری شهری هستند می‌توانند در این مناقصه شرکت کنند. اکنون سرمایه گذاران داخلی و حداقل دو برند خارجی تاکنون برای حضور در این مناقصه اعلام آمادگی کرده‌اند. حتی مدیر عامل یکی از شرکت‌های خارجی چند روز پیش به ایران آمد و طرح خود را ارائه داد. وی با بیان اینکه در همه کلانشهرها اتوبوس‌های گردشگری وجود دارد، گفت:
این اتوبوس‌ها رینگ یا مسیر گردشگری را انتخاب می‌کنند و مسافران خود را در این مسیرهاحرکت می‌دهند. می‌خواهیم این خودروها در حوزه گردشگری تهران نیز فعال شوند. البته اولویت با برندهای داخلی است. شرکت های گردشگری داخلی نیز اعلام آمادگی کرده‌اند و ما نیز اکنون مشغول آماده سازی شرح خدمات برای مناقصه هستیم. ولی هنوز زمان برگزاری مناقصه مشخص نیست.
بر اساس گزارش هوشیار، در سال گذشته ۲۰۰ درصد افزایش ورود مهمان خارجی به تهران داشتیم بنابراین سیستم حمل و نقل گردشگران باید گسترش پیدا کند. از این رو مناقصه‌ای برگزار می‌شود تا حمل و نقل گردشگران خارجی در تهران به روز شود. منبع: خبرگزاری مهر

مطالب مرتبط:

دیدگاه