رونمایی از گران‌ترین تعطیلات جهان | یک سفر دو نفره به قیمت ۱٫۷ میلیون پوند!

احسان رستمی‌پور
احسان رستمی‌پور یکشنبه، ۳ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۱۶:۵۲
رونمایی از گران‌ترین تعطیلات جهان | یک سفر دو نفره به قیمت ۱٫۷ میلیون پوند!

گران‌ترین تعطیلات جهان با قیمت ۱٫۷ میلیون پوند برای یک زوج رونمایی شد.

کارشناسان سفر در شرکت کشتی کروز پاناچ (Panache) گران‌ترین تعطیلات جهان را برنامه‌ریزی کرده‌اند. بر اساس این برنامه یک زوج بسیار پولدار با کشتی و اتاق فوق لوکس اختصاصی، دور دنیا را خواهند گشت.

سفر ۱۴۰ روزه دور دنیا از میامی تا نیویورک شامل ۶ قاره، ۴۰ کشور و ۷۱ بندر خواهد بود که هزینه آن برای این زوج ۹,۵۰۰ پوند برای هر شب است. البته آن‌ها پس از سفر دور دنیا با کشتی مجلل، مستقیم به زندگی عادی برنخواهند گشت و برنامه‌ریزان این سفر، پنت‌هاوس لوکس هتل مارک (The Mark Hotel) نیویورک را با قیمت شبی ۶۰ هزار پوند برای یک هفته در اختیار آن‌ها خواهند گذاشت تا خاطرi سفر طولانی روی آب‌ها را در این فرصت مرور کنند. این پنت هاوس پیش از این میزبان مراسم «مگان مارکل» (Rachel Meghan Markle)، عضو خانواده سلطنتی انگلستان بوده است.

کشتی کروز لوکس

مسافران سوییت ریجنت (Regent Suite) در این کروز در طول سفر می‌توانند از ۴۸۶ تور ساحلی از جمله ۷۳ مکان میراث جهانی یونسکو با راننده و راهنمای شخصی بازدید کنند. این سوییت در بالاترین عرشه کشتی «سون سیز اسپلندر» (Seven Seas Splendor) واقع شده است و دیدی مشابه با پل کشتی و وسعت یک پنت‌هاوس لوکس را دارد.

در داخل این سوییت یک اسپای خصوصی شامل اتاق بخار، سونا و جکوزی قرار دارد. همچنین تزیینات سوییت شامل لیتوگراف‌های نادر و اصلی پیکاسو و اسباب و اثاثیه خاص و ارزشمند است. اتاق نشیمن، اتاق غذاخوری، دو اتاق خواب بزرگ، دو حمام سنگ مرمر و دو بالکن خصوصی به‌همراه یک پیشخدمت شخصی بخش دیگری از خدمات این اتاق به حساب می‌آید. دسترسی ویژه به رستوران‌های تخصصی، دسترسی به یک اتاق غذاخوری خصوصی و همچنین شام با افسر ارشد کشتی بخش دیگری از این مهمانی مجلل دو نفره خواهد بود.

کشتی کروز لوکس

در روزهای حرکت کشتی، این زوج پولدار می‌توانند دید پانورامای اقیانوس را از استخر اختصاصی خود داشته باشند و از نوشیدنی‌های نامحدود لذت ببرند. همچنین یک تخت دست‌ساز و لوازم خوابی که ارزش ۱۶۰ هزار پوندی دارند به‌همراه معروف‌ترین وسایل بهداشتی و آرایشی در اختیار ‌آن‌ها خواهد بود. 

طراحان این سفر هم فکر پایان سفر بوده‌اند و هم برای آغاز سفر برنامه دارند؛ مسافران پس از پرواز با هواپیمای کلاس تجاری و اقامت در هتل لوکس، با روحیه آماده و پرنشاط سفر میلیون پوندی خود را آغاز می‌کنند. 

کشتی کروز لوکس

این کشتی در ژانویه ۲۰۲۷ به دریا خواهد زد و از کارائیب، آفریقا، اروپا، آسیا، استرالیا و جنوب اقیانوس آرام عبور خواهد کرد و سپس به آمریکا باز خواهد گشت. برای مهمانانی که بودجه کمتری دارند، گزینه‌های دیگر از جمله اتاق با ورودی ۷۲,۵۰۰ پوند به‌ازای هر نفر، یا ۵۱۸ پوند در  هر شب در دسترس است.

این کشتی از کارائیب، جنوب اقیانوس آرام، استرالیا، آسیا، آفریقا و اروپا عبور و از ۷۳ مکان میراث جهانی یونسکو در ۴۸۶ تور ساحلی بازدید خواهد شد.  کشتیسون سیز اسپلندر تنها یکی از ناوگان‌هایی است که اغلب به‌عنوان لوکس‌ترین کشتی‌های جهان شناخته می‌شود.

مطالب مرتبط:

دیدگاه