سرویس خاص هواپیمایی بریتیش | با قایق از رود تایمز به فرودگاه بروید

احسان رستمی‌پور
احسان رستمی‌پور سه شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۷:۵۹
سرویس خاص هواپیمایی بریتیش | با قایق از رود تایمز به فرودگاه بروید

مشتریان بریتیش ایرویز می‌توانند با استفاده از قایق اوبر به فرودگاه لندن‌سیتی بروند.

بریتیش ایرویز با همکاری «اوبر بوت» (Uber Boat) تجربه خاصی از رفتن به فرودگاه لندن سیتی را ایجاد کرده است.

سرویس اوبر بوت، سرویس قایق‌های رودخانه تایمز لندن است و در ۲۴ اسکله این شهر فعالیت می‌کند. در حال حاضر با همکاری بریتیش ایرویز، مشتریان یکی از زیرمجموعه‌های این ایرلاین امکان رفتن به این فرودگاه را با قایق‌های اوبر با ۲۵ درصد تخفیف و نوشیدنی گرم رایگان خواهند داشت. 

مسافران این سرویس می‌توانند در مسیر رفتن به فرودگاه لندن‌سیتی در شهر پایتخت پرترافیک انگلستان، از مناظر دیدنی بیگ‌بن، چرخ فلک چشم لندن و نماهای دیدنی شهر لذت ببرند و تجربه خاصی از رفتن به فرودگاه داشته باشند. مشتریان بریتیش ایرویز می‌توانند با قایق‌های اوبر به اسکله رویال وارف بروند که در فاصله بسیار اندکی از فرودگاه لندن‌سیتی است.

تام استادارت، مدیرعامل «بی‌ای سیتی‌فلایر» (BA Cityflyer)، شرکت زیرمجموعه بریتیش ایرویز، درباره این سرویس می‌گوید:

نه‌تنها پرواز از فرودگاه سیتی لندن یک راه سریع و راحت برای سفر است، بلکه به مشتریان ما اجازه می‌دهد تا از تجربه فوق‌العاده تماشای شهر لندن نیز لذت ببرند.

مسافران بریتیش ایرویز در فرودگاه لندن‌سیتی، می‌توانند از تخفیف ۲۵ درصد سرویس قایق اوبر استفاده و همچنین یک نوشیدنی گرم رایگان نیز برای لذت مضاعف از مناظر لندن دریافت کنند.

شرکت بی‌ای سیتی‌فلایر با هواپیمای امبرائر ئی-جت (Embraer 190) در بیش از ۳۰ مقصد در سراسر انگلستان و اروپا فعالیت می‌کند. 

مطالب مرتبط:

منبع traveldailynews

دیدگاه