واکنش ضرغامی به سانحه هلیکوپتر رییس جمهوری | تمهیدات لازم در دستور کار است (به‌روزرسانی شد)

تیم  کجارو
تیم کجارو یکشنبه، ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۸:۰۰
واکنش ضرغامی به سانحه هلیکوپتر رییس جمهوری | تمهیدات لازم در دستور کار است (به‌روزرسانی شد)

وزیر گردشگری به حادثه برای کاروان رئیس‌جمهوری واکنش نشان داد.

عزت‌الله ضرغامی، وزیر میراث فرهنگی و گردشگری به حادثه برای هلیکوپتر رئیس‌جمهوری واکنش نشان داد.

توییت ضرغامی

ضرغامی در توییتی نوشت:

جلسه امروز هیئت دولت راس ساعت مقرر تشکیل شد و مواردی از دستور جلسه به تصویب رسید. به‌دنبال دریافت خبر فرود سخت هلی کوپتر آقای رئیس‌جمهوری، اعضای دولت با جدیت تمهیدات لازم را در دستور کار قرار دادند.

گفتنی است که بر اساس آخرین اخبار منتشر شده هلی‌کوپتر حامل رئیس‌جمهوری پس از افتتاح سد در منطقه مرزی ایران و آذربایجان دچار سانحه و فرود سخت شده است. هنوز خبر تکمیلی دراین‌باره منتشر شده و تیم‌های نجات در تلاش هستند تا به محل حادثه برسند. بر اساس اخبار وضعیت آب و هوای منطقه مساعد نیست و به‌دلیل مه، دید به‌شدت کاهش پیدا کرده است. همچنین وزیر امورخارجه، استاندار آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز نیز در این هلیکوپتر همراه رئیس‌جمهوری بودند. 

به‌روزرسانی:

رئیس‌جمهوری ایران در سانحه هوایی به شهادت رسید

ابراهیم رئیسی پس از افتتاح سد در مناطق مرزی ایران و آذربایجان طی سانحه‌ هوایی به شهادت رسید.

حجت‌الاسلام و المسلمین ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهوری که برای افتتاح سد مرزی «قیز قلعه‌سی» به آذربایجان شرقی سفر کرده بود، به‌علت سقوط بالگرد حامل وی و همراهانش،‌ به شهادت رسید.

آیت‌الله آل هاشم، امام جمعه تبریز؛ حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه؛ مالک رحمتی، استاندار آذربایجان شرقی و چند تن دیگر از همراهان از جمله سرنشینان بالگرد حامل رئیس‌جمهوری بوده‌اند که همگی در این سانحه جان خود را از دست دادند و به شهادت رسیدند.

عکس خبر آرشیوی است.

مطالب مرتبط:

دیدگاه