صدور گواهینامه بین‌المللی با نصف قیمت برای دختران

تیم  کجارو
تیم کجارو شنبه، ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۷:۳۲
صدور گواهینامه بین‌المللی با نصف قیمت برای دختران

کانون جهانگردی و اتومبیل‌رانی از اعطا گواهی‌نامه بین‌المللی رانندگی به قیمت نیم‌بها برای بانوان ۱۸ تا ۲۵ سال هم‌زمان با دهه کرامت، خبر داد.

کانون جهانگردی و اتومبیل‌رانی اعلام کرد به مناسبت فرارسیدن ولادت حضرت معصومه (س) و روز ملی دختر، گواهی‌نامه بین‌المللی رانندگی را با ۵۰ درصد تخفیف برای بانوان صادر می‌کند.

این طرح از ۲۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ هم‌زمان با میلاد حضرت معصومه (س) و دهه کرامت آغاز شده است و تا سالروز میلاد حضرت امام رضا (ع) ادامه دارد.

بر این اساس، دختران ۱۸ تا ۲۵ سال که برای نخستین‌بار گواهی‌نامه رانندگی بین‌المللی دریافت می‌کنند، می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت رسمی کانون جهانگردی و اتومبیل‌رانی به نشانی www.taci.ir و بارگذاری مدارک مورد نیاز شامل تصویر گواهی‌نامه ملی، تصویر صفحه دوم شناسنامه، یه قطعه عکس و تصویر صفحه نخست گذرنامه، با وارد کردن کد IRANDOKHT، از ۵۰ درصد تخفیف بهره‌مند شوند.

در این طرح، گواهی‌نامه‌های بین‌المللی رانندگی یکساله به‌صورت نیم‌بها صادر و طی ۷ تا ۱۰ روز کاری برای متقاضیان ارسال می‌شود.

کانون جهانگردی و اتومبیل‌رانی صادرکننده رسمی و قانونی اسناد و مدارک بین‌المللی رانندگی و خودرو و نماینده رسمی و مجاز فدراسیون بین‌المللی اتومبیل‌رانی (FIA) در ایران است.

مطالب مرتبط:

دیدگاه