اعلام ساعت کار گروه موزه‌های دفینه | موزه خودروها تا ساعت ۱۸ باز است

تیم  کجارو
تیم کجارو چهار شنبه، ۱ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۹:۵۹
اعلام ساعت کار گروه موزه‌های دفینه | موزه خودروها تا ساعت ۱۸ باز است

ساعات کاری و روزهای تعطیل گروه موزه‌های دفینه، زیر نظر بنیاد مستضعفان در نوروز ۱۴۰۳ اعلام شد.

 بر اساس اطلاعیه گروه موزه‌های دفینه هم‌زمان با فرارسیدن نوروز و آمادگی موزه‌های این گروه برای میزبانی از بازدیدکنندگان، مرکز فرهنگی موزه‌ای خودروهای تاریخی ایران همه‌روزه در تعطیلات نوروز از ساعت ۹ صبح تا ۱۸ باز است. این موزه به‌تازگی ایوان کالسکه و گذر پلاک را هم به مجموعه خود اضافه کرده است.

پردیس فرهنگی موزه‌ای دفینه با موزه‌های هنر جهان و هنر اسلامی، گوهر و آرایه های تاریخی و پول ایران نیز از ساعت ۹ صبح تا ۱۷:۳۰ به روی علاقه‌مندان باز است.

مرکز فرهنگی موزه ای هنر ایران واقع در کاخ مرمر هم از ساعت ۹:۳۰ صبح تا ۱۶ باز خواهد بود و بازدیدکنندگان باید برای دیدن این موزه، کارت ملی همراه داشته باشند و وسایل خود از جمله تلفن همراه را به قسمت امانات بسپرند.

 موزه‌ زمان هم که به‌تازگی رواق فرازمان را به مجموعه ساعت‌های خود اضافه کرده است، از چند ماه پیش تاکنون فعالیت خود را گسترده‌تر کرد و در روزهای عید نیز همه‌روزه از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب باز خواهد بود.

مرکز فرهنگی موزه ملی هنرهای اصفهان و پردیس فرهنگی موزه‌ای شهدای رامسر نیز از ساعت ۹ صبح تا ۱۸ باز هستند؛ اما مرکز فرهنگی موزه‌ای نور و روشنایی یزد با اینکه مانند سایر موزه‌های این گروه از ساعت ۹ صبح فعالیت خود را آغاز می‌کند، اما تا ساعت ۲۰ به روی بازدیدکنندگان باز خواهد بود.

بازدیدکنندگان باید در نظر داشته باشند تمام مجموعه‌های گروه موزه‌های دفینه در روزهای ۲۹ اسفند، اول فروردین و ۱۳ فروردین بسته خواهند بود. همچنین در طول تعطیلات نوروز، نیم ساعت قبل از پایان زمان بازدید، بلیط جدید فروخته نمی‌شود.

مطالب مرتبط:

دیدگاه