حذف شرط وثیقه مشمولان غیر غایب برای سفر اربعین

نادر نینوایی
نادر نینوایی یکشنبه، ۸ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۴۵
حذف شرط وثیقه مشمولان غیر غایب برای سفر اربعین

مشمولان غیرغایب برای زیارت عتبات عالیات در راهپیمایی اربعین حسینی نیاز به سپردن وثیقه نخواهند داشت.

معاون وظیفه عمومی انتظامی استان کرمانشاه از حذف وثیقه مشمولان غیرغایب برای زیارت عتبات عالیات در راهپیمایی اربعین حسینی خبر داد.

سرهنگ "مسعود همتی" اظهار کرد:

تمامی مشمولان غیرغایب مشتاق به زیارت عتبات عالیات و شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی در بازه زمانی ابتدای مرداد تا ۲۵ شهریور می‌توانند مجوز خروج از کشور دریافت کنند.

وی ادامه داد:

مشمولان غیرغایب، دانش‌آموزان، دانشجویان و طلاب دارای معافیت تحصیلی معتبر می‌توانند بدون نیاز به سپردن وثیقه و به‌صورت اینترنتی از طریق سامانه sakha.epolice.ir مجوز خروج از کشور دریافت کنند.

همتی تصریح کرد:

مجوز خروج از کشور برای شرکت در مراسم راهپیمایی اربعین حسینی برای مشمولان غیرغایب صادر می‌شود و مشمولانی که تعیین تکلیف خدمتی نشده‌اند، به‌عنوان مشمول غایب تلقی شده و امکان دریافت مجوز خروج از کشور را ندارند.

معاون وظیفه عمومی انتظامی استان همچنین از الزام دریافت مجوز خروج از کشور برای مشمولان غیرغایب متقاضی شرکت در راهپیمایی اربعین خبر داد.

وی تصریح کرد:

برابر ابلاغیه‌های صادره تمامی مشمولان غیر غایب که متقاضی سفر به کشور عراق جهت زیارت عتبات عالیات در ایام محرم و صفر هستند، باید حتما مجوز خروج از کشور بدون وثیقه را از سامانه sakha.epolice.ir دریافت کنند.

مطالب مرتبط:

دیدگاه