دوره آموزشی گردشگری هوشمند برگزار می‌شود

نادر نینوایی
نادر نینوایی سه شنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۶
دوره آموزشی گردشگری هوشمند برگزار می‌شود

نخستین دوره آموزشی عالی گردشگری هوشمند از مهر ماه امسال توسط اداره کل مطالعات، آموزش و برنامه‌ریزی معاونت گردشگری برگزار می‌شود.

اولین دوره آموزشی عالی گردشگری هوشمند توسط اداره کل مطالعات، آموزش و برنامه‌ریزی معاونت گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از مهرماه سال جاری به‌صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌شود.

برگزاری اولین دوره عالی گردشگری هوشمند همراه با ارائه مدرک معتبر مرکز تحقیقات شهر هوشمند ایران، دانشگاه تهران و وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با طول مدت ۱۶ ساعت برگزار خواهد شد.

مزایای شرکت در دوره مذکور حضور مدرسان و مربیان با‌سابقه در حوزه گردشگری هوشمند، بررسی نمونه پروژه‌های موردی، امکان حضور در دوره‌های تخصصی و حرفه‌ای آتی با تخفیف ویژه، امکان حضور در پروژه‌های شهر هوشمند و هاب‌شهر هوشمند، شبکه‌سازی با فعالان حوزه گردشگری هوشمند و نیز معرفی نفرات بر اساس رزومه به مجموعه‌های فعال حوزه گردشگری هوشمند اعلام شده است.

دوره گردشگری هوشمند

برخی از اهم سرفصل‌های آموزشی دوره عالی گردشگری هوشمند عبارت‌اند از بازی‌وار‌سازی و طراحی رفتار در کسب‌و‌کار حوزه گردشگری، نقش و کاربرد واقعیت مجازی در حوزه گردشگری، هوشمندی تجاری و نیز مدیریت منابع انسانی هوشمند در گردشگری.

علاقه‌مندان جهت شرکت در این رویداد و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس https://scrci.com/events/smart-tourism-course مراجعه کنند.

مطالب مرتبط:

دیدگاه