محدودیت پرواز به استان‌های قرمز وجود ندارد

سعیده خلیلی‌صفا
دوشنبه، ۱۴ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۲
محدودیت پرواز به استان‌های قرمز وجود ندارد

طبق اعلام سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری در حال حاضر هیچ محدودیتی برای پرواز به استان‌های قرمز وجود ندارد و کلیه پروازهای داخلی طبق برنامه در جریان است.

محمدحسن ذیبخش، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری، در رابطه با محدودیت‌های پروازهای داخلی به استان‌های جنوبی کشور به‌دلیل شیوع کرونای دلتا، اظهار کرد:

هنوز ستاد ملی مقابله با کرونا هیچ ابلاغیه‌ای مبنی بر محدودیت یا توقف پروازها به استان‌های قرمز ارائه نداده است، بنابراین همه پروازهای داخلی ادامه دارد.

وی اضافه کرد:

قطعا با ابلاغ ستاد ملی مقابله با کرونا هر نوع محدودیت پروازی داخلی بسته به تقاضای آن‌ها اعمال خواهد شد و دراین‌باره تابع دستورات ستاد هستیم.

طبق گفته ذیبخش، به‌دلیل افزایش تقاضا برای پروازهای ارمنستان، شرکت هواپیمایی ارمنی تقاضای افزایش پروازها بین ایران و ارمنستان را داده است و از هفته آینده تعداد پروازها بین دو کشور افزایش می‌یابد. سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری در این رابطه افزود:

در حال حاضر شرکت‌های هواپیمایی داخلی پروازی به ارمنستان ندارند، اما در حال رایزنی هستیم تا شرکت‌های هواپیمایی داخلی نیز به این کشور پرواز برقرار کنند‌.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه پیش از این ارمنستان به ایران پرواز داشت، گفت:

در حال حاضر فعلا هفته‌ای ۹ پرواز بین ایران و ارمنستان از سوی طرف ارمنستانی تقاضا شده است.

اگر قصد خرید بلیط هواپیما به هر یک از مقصدهای داخلی یا خارجی را دارید، با کمک موتور جست‌وجوی پرواز کجارو می‌توانید به آسانی فهرستی از فروشندگان معتبر را مشاهده و ارزان‌ترین بلیط را خریداری کنید.

دیدگاه