الزام ارائه پاسخ منفی تست کرونا برای پروازهای خوزستان

پوریا  محمدی پیوند
پوریا محمدی پیوند شنبه، ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۰۱
الزام ارائه پاسخ منفی تست کرونا برای پروازهای خوزستان

هواپیمایی قشم ایر در اطلاعیه خطاب به دفاتر فروش و دفاتر خدمات گردشگری طرف قرارداد خود از الزام ارائه نتیجه منفی تست ویروس کرونا در پروازهای خوزستان خبر داد.

معاون بازرگانی شرکت هواپیمایی قشم‌ایر طی نامه‌ای خطاب به دفاتر فروش و دفاتر خدمات گردشگری طرف قرارداد خود، با اشاره به بخشنامه سازمان هواپیمایی کشوری در تشدید مراقبت‌های بهداشتی و مدیریت تردد مسافران به استان خوزستان، از الزام ارائه نتیجه منفی تست ویروس کرونا برای پروازهای اهواز، آبادان، دزفول، ماهشهر و آغاجاری خبر داد. در این بخشنامه آمده است:

۱. کلیه مسافران دارای هشت‌ سال یا بالاتر در صورت منفی بودن نتیجه تست کووید ۱۹می‌توانند در مسیرهای یاد شده سفر کنند.

۲. مسافران موظفند تا پیش از اقدام به سفر، نسبت به امکانات فرودگاه مبدا جهت انجام تست سریع تشخیص کرونا (Rapid test) اطمینان حاصل کنند. در صورت نبود امکانات در فرودگاه مقصد، به‌همراه داشتن پاسخ منفی تست PCR با حداکثر اعتبار ۹۶ ساعت الزامی است.

۳. در صورت انصراف مسافر از سفر به مناطق یادشده و بالعکس، چنانچه بلیط خود را پیش از بخشنامه مذکور خریداری کرده باشد، وجه بلیط بدون جریمه استرداد خواهد شد.

لازم به‌ذکر است که تاریخ اجرای این بخشنامه از از ۱۶ اسفند ماه ۹۹ ( ۶ مارس ۲۰۲۱) خواهد بود. اگر قصد خرید بلیط هواپیما به هر یک از مقصدهای داخلی یا خارجی را دارید، با کمک موتور جست‌وجوی پرواز کجارو می‌توانید به آسانی فهرستی از فروشندگان معتبر را مشاهده و ارزان‌ترین بلیط را خریداری کنید.

اطلاعیه هواپیمایی قشم ایر

مطالب مرتبط:

منبع قشم‌ایر

دیدگاه