برقراری مجدد پروازهای لوفت‌ هانزا به ایران تا پایان آذر ماه

پوریا  محمدی پیوند
پوریا محمدی پیوند دوشنبه، ۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۹
برقراری مجدد پروازهای لوفت‌ هانزا به ایران تا پایان آذر ماه

معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی ضمن اشاره به از سرگیری پروازهای بین‌المللی بیشتر در ایران، از برقراری مجدد پروازهای لوفت هانزا خبر داد.

ابولقاسم جلالی، معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری، ضمن اشاره به برقراری کنونی پروازهای فلای دبی، ترکیش ایرلاینز، ایرفلوت، کام ایر، قطرایرویز و آرمنیا در ایران، از انجام مجدد سایر پروازهای بین‌المللی تا پایان ماه جاری خبر داد. وی در رابطه با از سرگیری پروازهای شرکت لوفت هانزا اظهار داشت:

طبق جلسات هماهنگی که با طرف مقابل برگزار کرده‌ایم، شرکت هواپیمایی لوفتهانزا از اواسط دسامبر سال میلادی جاری به ایران می‌آید که جزئیات بیشتر در جلسات پیش‌رو، بررسی خواهد شد.

جلالی با اشاره به اینکه از سرگیری پروازهای لوفت هانزا، زمینه را برای برقراری مجدد سایر پروازهای اروپایی فراهم می‌کند، تاکید کرد:

در زمان حاضر تمام پروازهای اروپایی به کشور سوئد به دلیل مباحث مربوط به بیمه برقرار است. با توجه به مشکل بیمه، شرکت‌های هندلینگ حاضر به ارائه خدمات به شرکت‌های هواپیمایی ایرانی در این کشور نیستند. در حال پیگیری این موضوع هستیم که به زودی این مشکل برطرف خواهد شد.

معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری همچنین با تشریح انجام پروازهای شرکت‌های هواپیمایی ایرانی به کشورهای ایتالیا، ترکیه، آلمان، اسپانیا، عراق، افغانستان، انگلستان، فرانسه، مالزی، چین و پاکستان، بر لزوم ارائه تست منفی کرونا برای مسافران در تمامی پروازها تاکید کرد.

اگر قصد خرید بلیط هواپیما به هر یک از مقصدهای داخلی یا خارجی را دارید، با کمک موتور جست‌وجوی پرواز کجارو می‌توانید به آسانی فهرستی از فروشندگان معتبر را مشاهده و ارزان‌ترین بلیط را خریداری کنید.

مطالب مرتبط:

منبع تین نیوز

دیدگاه