ساخت درخت کریسمس با اشیای مصادره‌ای بخش امنیت فرودگاه

صدیقه شجاعی
صدیقه شجاعی سه شنبه، ۲۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۰
ساخت درخت کریسمس با اشیای مصادره‌ای بخش امنیت فرودگاه

در فرودگاه بین‌المللی ویلنیوس لیتوانی، درخت کریسمسی نصب شده که با اشیای مصادره‌شده از بخش امنیت این فرودگاه ساخته شده است.

به‌عنوان یک مسافر می‌دانید که نمی‌توانید اشیایی نظیر قیچی را از بخش امنیت فرودگاه رد کنید؟ جالب است بدانید، آن دسته از مسافرانی که از این موضوع خبر ندارند یا نیاز به یادآوری دارند، اگر در طول این ماه به فرودگاه بین‌المللی ویلنیوس در لیتوانی بروند، شاهد درخت کریسمسی خواهند بود که به‌طور کامل از اشیای مصادره‌شده ساخته شده است.

کریسمس

درخت دست‌ساز فرودگاه ویلنیوس از صدها قیچی تشکیل می‌شود که با اسپری به رنگ سبز درآمده‌اند تا شبیه به درخت همیشه سبز کاج شود.

تعدادی از اشیای مصادره‌ای بخش امنیت نیز رنگ نشده‌اند تا از نظر بصری باعث جلب توجه شوند، نظیر فندک، تفنگ اسباب‌بازی، قیچی، انواع تیغ و کاتر جعبه، ناخن‌گیر، پوکه‌ی فشنگ، اسکنه (برای کندن و شکل‌دادن به چوب و سنگ)، آچار و حتی تعداد زیادی چاقوی ارتشی سوئیسی و...

بالای درخت کریسمس مذکور، ستاره‌ای قرار دارد که به نظر می‌رسد با حالت‌دادن ۱۰ چاقوی پنیرخوری به شکل دایره ساخته شده است.

درخت کریسمس

واقعاً باعث شرمندگی و خجالت است که مأموران بخش امنیت فرودگاه برای بازرسی مجدد کیف‌هایتان، شما را از صف بیرون بکشند، به‌خصوص هنگام عبور از فرودگاهی که قوانین سختگیرانه‌تری نسبت به کشورتان دارد. از آن‌طرف هم مأموران این بخش از تکرار حرف‌های مشابه، کلافه و خسته می‌شوند. پس این پیام فرودگاه ویلنیوس را به خاطر بسپارید:

اگر نمی‌خواهید آن دسته از وسایل شخصی شما که ممنوعه‌ هستند، روی درخت کریسمس سال آینده‌ی ما قرار بگیرد، قبل از بستن چمدان‌تان برای پرواز بعدی، حتماً وسایل‌‌ خود را بررسی کنید.

مطالب مرتبط:

منبع thepointsguy

دیدگاه