آغاز پروازهای حج تمتع ۹۸ از تیر ماه در فرودگاه‌های کشور

سعیده خلیلی‌صفا
سعیده خلیلی‌صفا پنجشنبه، ۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۵
آغاز پروازهای حج تمتع ۹۸ از تیر ماه در فرودگاه‌های کشور

سرپرست معاونت بهره‌برداری فرودگاه امام از آغاز عملیات پرواز حج در تیر ماه سالجاری و اعزام ۲۹ هزار زائر از طریق این فرودگاه به سرزمین وحی خبر داد.

حسن خوشخو، سرپرست معاونت بهره‌برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، در نخستین جلسه هماهنگی عملیات پروازهای حج ٩٨ اظهار داشت:

پروازهای حج برای مجموعه شهر فرودگاهی یک نعمت است و تلاش خواهیم کرد تا بهترین خدمات را به زائران بیت الله الحرام عرضه کنیم.

وی با اشاره به اهمیت پروازهای حج، بر لزوم هماهنگی بین تمام نهادهای مرتبط با این عملیات تاکید کرد و گفت:

هدف ما خدمت به زائری است که در حقیقت سفیر کشورمان در یک مراسم جهانی خواهد بود.

خوشخو در ادامه تصریح کرد:

بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، عملیات اعزام حجاج از ۱۷ تیرماه آغاز و تا ۱۴ مرداد ماه ادامه خواهد داشت و در این بازه زمانی حدود ۲۹ هزار زائر از فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) به سرزمین وحی منتقل می شوند و عملیات بازگشت حجاج از ۲۶ مرداد ماه تا ۱۷ شهریورماه انجام خواهد شد.

همچنین، سید عباس حسینی مدیر حج و زیارت استان تهران در این جلسه ضمن قدردانی از تلاش های مجموعه شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، یگان حفاظت هواپیمایی، نیروی انتظامی و پلیس گذرنامه برای انجام هرچه بهتر عملیات پروازهای حج، بر لزوم هماهنگی میان همه دستگاه های مسئول در امر اعزام و پذیرش زائران سرزمین وحی تاکید کرد.

برای خرید بلیط هواپیما همیشه می‌توانید از طریق موتور جستجوی پرواز کجارو، بلیط ارزان هواپیما به مقصد مورد نظر خود را یافته و از فروشنده‌های معتبر خریداری کنید.

عکس کاور: شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران

مطالب مرتبط:

دیدگاه