نمایش خانه ایرانی در نمایشگاه بین المللی میدکس تهران

آزاده یوسف نژاد
آزاده یوسف نژاد پنجشنبه، ۲۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۰
نمایش خانه ایرانی در نمایشگاه بین المللی میدکس تهران

 نهمین نمایشگاه بین‌المللی میدکس 2019 (معماری – دکوراسیون داخلی – خانه مدرن) با معرفی نمونه‌هایی از خانه ایرانی و دکوراسیون آن بازگشایی می‌شود.

مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از برگزاری نهمین نمایشگاه بین‌المللی میدکس 2019 (معماری – دکوراسیون داخلی – خانه مدرن)  در تاریخ ۲۱ تا ۲۴ دی ماه جاری اطلاع داد.

این نمایشگاه که در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران (سالن شماره ۳۸) برگزار خواهد شد، در روز جمعه بیست و یکم در محل  ورودی سالن ۳۸ افتتاح می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت ۹ تا ۱۷ از این نمایشگاه بازدید کنند.

معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث فرهنگی در راستای سیاست های اجرایی و برنامه‌های عملیاتی حوزه صنایع دستی کشور، طی سه سال گذشته نسبت به نمایش خانه ایرانی در نمایشگاه میدکس اقدام کرده که با استقبال زیادی از سوی عموم مواجه شده است. قابلیت و شناخت صنایع دستی ایران در به‌کار بردن دکوراسیون‌های مدرن و چیدمان داخلی و شناخت رنگ‌بندی این محصولات و چگونگی به‌کاربردن آن‌ها در دکور خانه، خود هنری است که شناخت و به‌کار بردن آن می‌تواند برای تک تک علاقه‌مندان در این حوزه بسیار جذاب و دیدنی باشد.

خانه ایرانی با هدف معرفی محصولات صنایع دستی و نمایش کاربرد این‌گونه کالاها در دکوراسیون داخلی و چیدمان خانه‌ها به سبک ایرانی متناسب با سلیقه روز جامعه، طراحی و در فضاهای قابلیت‌دار در معرض نمایش قرار می‌گیرد.

در همین راستا مقرر است با همکاری بخش خصوصی (فعالان صنایع دستی)، مدل دیگری از این خانه ایرانی در نهمین نمایشگاه بین‌المللی میدکس، در فضایی به وسعت ۱۳۲ متر مربع رونمایی شود.

مطالب مرتبط:

منبع chtn

دیدگاه