خدمتکار شبکه اجتماعی، خدمتی جدید از هتل ‌های زنجیره ای ایبیس سوئیس

صدیقه شجاعی
صدیقه شجاعی شنبه، ۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۰
خدمتکار شبکه اجتماعی، خدمتی جدید از هتل ‌های زنجیره ای ایبیس سوئیس

خدمتکار شبکه اجتماعی، خدمتی جدید از هتل‌های زنجیره‌ای ایبیس سوئیس است که مسافران می‌توانند از قبل آن را رزرو کنند و در طول سفر دیگر نگران مدیریت اینستاگرام خود نباشند.

ایبیس سوئیس، یکی از هتل‌های زنجیره‌ای معروف اروپایی است که خدمت جدیدی به نام خدمتکار شبکه اجتماعی را در اختیار مهمانان خود قرار می‌دهد. در واقع این خدمت گره از مشکلی برمی‌دارد که کمتر کسی از آن مطلع است یا حتی فکر می‌کند در این زمینه به کمک حرفه‌ای نیاز داشته باشد. با این سرویس جدید، مهمانان هتل می‌توانند بدون نگرانی درباره شبکه‌های اجتماعی خود‌،‌ از سفرشان لذت ببرند و در کمال آرامش به گشت‌و‌گذار در شهر بپردازند.

خدمتکار شبکه اجتماعی

مسافرانی که مایل به استفاده از سرویس خدمتکار شبکه‌‌ی اجتماعی اینستاگرام هستند، می‌توانند درخواست خود را به هتل اعلام کنند تا در مدت زمان سفر، این خدمتکار، صفحه‌ی آن‌ها را مدیریت کند و به این ترتیب فرد می‌تواند در آرامش کامل سفری لذت‌بخش داشته باشد.

اطلاعات بیشتری از این سرویس جدید ارائه نشده است،‌ اما تاکنون می‌دانیم که هتل‌های زنجیره‌ای ایبیس قصد دارد به مهمانان هتل‌های خود در ژنو یا زوریخ موقع رزرو اتاق برای تعطیلات آخر هفته، این سرویس را به درخواست آن‌ها ارائه کند. خدمتکار شبکه‌ی اجتماعی، مسئولیت مدیریت و رسیدگی به شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام را برعهده دارد.

این هتل برای تبلیغ این سرویس جدید، از تعدادی از ستاره‌های شبکه‌های اجتماعی نیز کمک گرفته است. قیمت این سرویس از ۷۰ پوند (۷۹ دلار آمریکا) شروع می‌شود و مهمانان باید رمز عبور اینستاگرام خود را این خدمتکار بدهند. تمام پست‌هایی که خدمتکار شبکه اجتماعی از طرف مهمان هتل در اینستاگرام قرار می‌دهد با هشتک #postedbysocialmediasitter در اینستاگرام منتشر می‌شود.

خدمتکار شبکه اجتماعی

فیلیپ آلانو، قائم‌مقام گروه هتل‌های Accor، شرکت مالک هتل‌های زنجیره‌ای ایبیس می‌گوید:

به دقت روندهای اجتماعی را رصد کرده و متعاقبا خدمات نوآورانه به مشتریان خود ارائه می‌کنیم. این برنامه‌های خلاقانه بخشی از تعهد ما برای ایجاد یک تجربه‌ی به یادماندنی برای مهمانان‌مان به حساب می‌آید.

قطعا استفاده از سرویس خدمتکار مخصوص اینستاگرام برای مسافران مزایایی خواهد داشت. کاربران فعال شبکه‌‌های اجتماعی می‌توانند تعطیلات خود را بدون نگرانی درباره مدیریت بر فالوورهایشان بگذرانند. این خدمتکار، با به‌اشتراک گذاشتن پست در اینستاگرام و رسیدگی به همه‌ی موارد مربوط به صفحه‌ی کاربری فرد متقاضی، باری از روی دوش مهمان برمی‌دارد و به او آسایش خیال می‌دهد.

تحقیقات اخیر نشان می‌دهد که امروزه مردم به دنبال قیمت‌های استثنایی یا تخفیف هتل‌ها نیستند و در عوض نحوه مدیریت اینستاگرام اهمیت زیادی برای آن‌ها دارد.

مطالب مرتبط:

منبع thenextweb

دیدگاه