نمایش بهترین کسب و کارهای هواپیمایی ۲۰۱۸ در نمایشگاه MEBAA

نگین توکلی
نگین توکلی پنجشنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۰
نمایش بهترین کسب و کارهای هواپیمایی ۲۰۱۸ در نمایشگاه MEBAA

نمایشگاه انجمن تجارت هواپیمایی خاورمیانه و آفریقای شمالی ۲۰۱۸ در دسامبر امسال در دبی برگزار خواهد شد.

خاورمیانه، قطعا بزرگ‌ترین، درخشان‌ترین و بهترین عنوان بازار تجارت هواپیمایی در نمایشگاه MEBAA سال ۲۰۱۸ را که در تاریخ ۱۰ تا ۱۲ دسامبر (۱۹ تا ۲۱ آذر) در DWC (مرکز جهانی دبی)، بخش نمایش‌های هوایی، برگزار خواهد شد، به خود اختصاص خواهد داد.

رویداد امسال با اضافه کردن امکانات جدید برای اولین بار، بعلاوه بازگشت برخی از گروه‌های محبوب، قرار است بهترین نمایش این صنعت در کل منطقه باشد.

طبق چشم‌انداز ۲۰۱۸ بازار امبرائر (Embraer’s Market)، خاورمیانه و منطقه آسیا-اقیانوسیه تا سال ۲۰۳۷، سریع‌ترین بازارهای رو به رشد با نرخ رشد آر پی کی (درآمد حاصل از مسافران بر اساس کیلومترهای طی شده) سالانه ۵٫۷ درصدی خواهند بود. بعلاوه این آمار، امارات متحده عربی با پیش‌بینی‌های ویژه‌ای در انتظار افزایش فرود جت‌های خصوصی به‌دلیل برگزاری نمایشگاه اکسپو دبی ۲۰۲۰ در این منطقه است.

امبرائر، شرکت هوافضای برزیلی است که در زمینه تولید هواپیماهای مسافربری، تجاری و نظامی، و ارائه خدمات، سرویس‌ها و فناوری‌های هوافضا فعالیت می‌کند.

علی النقبی، بنیان‌گذار  و رئیس اجرایی انجمن تجارت هواپیمایی خاورمیانه و آفریقای شمالی (MEBAA) گفت:

این منطقه در انتظار رشد در تجارت هواپیمایی است.

موضوع خارق‌العاده این است که بازیگران جهانی شناخته‌شده اصلی، نمایشگاه MEBAA را به‌عنوان بزرگ‌ترین پلت فورم منطقه می‌شناسند و برخی از بهترین پیشنهادها خود را در رویداد ۲۰۱۸ به نمایش خواهند گذاشت.

سورپرایز ویژه امسال، امکانات جدیدی هستند که به این رویداد اضافه شده‌اند. در میان آن‌ها می‌توان به کلوب اجرایی سالن استراحت اپراتورهای هواپیما، یک محوطه اختصاصی که به ملاقات‌ها و شبکه‌های این بخش اختصاص دارد، یک نمایش تئاتر محصولات در طبقه نمایش که فضایی برای غرفه‌داران فراهم می‌کند تا بتوانند محصولات و خدمات خود را به بازدیدکنندگان نشان دهند و یک بخش پذیرش خوش‌آمدگویی جت ستر (Jetsetter)، برنامه‌ریزی شده برای اواخر عصر روز اول نمایشگاه، اشاره کرد.

نمایشگاه انجمن تجارت هواپیمایی خاورمیانه و آفریقای شمالی ۲۰۱۸ قرار است با حضور ۹۹۰۰ شرکت‌کننده در سه روز در مرکز جهانی دبی، بخش نمایشگاه‌های هوایی از ۱۰ تا ۱۲ دسامبر، بزرگ‌تر و بهتر از گذشته برگزار شود.

کنفرانس MEBAA دبی، تجارت هواپیمایی را به جلو می‌برد

 نمایشگاه MEBAA

کنفرانس MEBAA دبی که در نمایشگاه MEBAA در تاریخ ۱۱ تا ۱۲ دسامبر برگزار می‌شود، بر تجارت هواپیمایی در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا و بازارجهانی تمرکز خواهد داشت تا بتواند اطلاعات آخرین روند و نوآوری در صنعت هوایی را در اختیار بازدیدکنندگان، قرار دهد.

تجارت هواپیمایی در خاورمیانه با وجود برگزاری نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۰ در این منطقه، رشد خواهد کرد. این نمایشگاه به‌علت جذب مسافران بیشتر به امارات متحده عربی، میزبان فرود جت‌های خصوصی زیادی خواهد بود.

امارات متحده عربی هم‌اکنون، میزبان ۵۰ هزار ارزش خالص فوق‌العاده بالای (UHNW) مسافران در سال است که به پرواز ۳۰۶۰۰ جت خصوصی از خارج از دبی به این شهر در سال ۲۰۱۷ منجر شد.

دستور جلسه کنفرانس MEBAA دبی بر گسترش روبه‌رویی با نیازهای بازار، آنالیز کردن آخرین روند و مقررات بازار و پتانسیل جت‌های تجاری فراصوت در میان دیگر موضوعات تمرکز خواهد داشت.

علاوه بر مسائل ذکر شده، این کنفرانس به تکنولوژی‌های جدید و اثر آن‌ها بر صنعت به‌همراه امنیت سایبری و زنجیره بلوکی (فناوری استفاده شده برای پول‌های مجازی) با ارزیابی جزئیات خواهد پرداخت.

بخش ویژه توضیحات زنجیره بلوکی در ابتدا به نحوه استفاده این فناوری در دیگر صنایع خواهد پرداخت و سپس در مورد مزایای استفاده از آن در تجارت هواپیمایی و توضیح به شرکت‌کنندگان کنفرانس در مورد استفاده از آن در کمپانی‌هایشان بحث خواهد شد.

بازدیدکنندگان همچنین مخاطب آخرین نوآوری‌های صنعت هواپیمایی در این کنفرانس خواهند بود. طرح «از اتاقک خلبان تا کابین» به فرصت‌های موجود در نوآوری‌ها خواهد پرداخت و در بقیه جلسه، خود هواپیما، تجارب مسافران و خدمات مشتری مورد بازبینی قرار خواهند گرفت.

علی النقبی گفت:

کنفرانس‌های MEBAA در خاور میانه و آفریقای شمالی به‌عنوان مکانی برای کشف و توسعه دانش در تجارت هواپیمایی در جهان شناخته شده‌اند.

وی ادامه داد:

دستور جلسه امسال کنفرانس دبی نیز نشان می‌دهد که این کنفرانس، یک رویداد مهم و قابل‌توجه برای هر کسی در این صنعت به شمار می‌آید و نباید رفتن به آن را به‌هیچ‌وجه از دست داد.

مطالب مرتبط:

دیدگاه