هماهنگ ترین هواپیمایی با تکنولوژی روز در جهان

نگین توکلی
نگین توکلی سه شنبه، ۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۰
هماهنگ ترین هواپیمایی با تکنولوژی روز در جهان

دسترسی به اینترنت حتی در یک پرواز برای بسیاری از افراد مهم است. هماهنگ‌ترین شرکت هواپیمایی با تکنولوژی روز در جهان، معرفی شد.

داشتن امکانات تکنولوژی در حین پرواز در یک هواپیما، به‌طور فزاینده‌ای برای مسافرانی که نیاز به دستگاه‌های الکترونیکی خود برای کار و سرگرمی در حین سفر دارند، حائز اهمیت شده است. یک مطالعه جدید توسط تراولوکا (Traveloka)، سرویس رزرو هتل و بلیط هواپیما، در مورد پروازهای طولانی مدت ۵۰ شرکت هواپیمایی دوستدار تکنولوژی انجام و نحوه اتصال به وای‌فای در پرواز، پهنای باند، اتصالات برقی و کیفیت اتصال مسافران به اینترنت از طریق پیام‌های متنی، تماس‌های تلفنی و برنامه‌های زنده تلویزیونی، در میان آن‎ها مقایسه شد.

هماهنگ ترین هواپیمایی با تکنولوژی روز در جهان

نام هماهنگ‌ترین هواپیمایی با تکنولوژی روز در جهان اعلام شد. عکس از جوئل گوآی

نتایج نشان داد که هوایپمایی قطر در صدر لیست قرار دارد و به خاطر سوپر وای‌فای که اوایل امسال راه‌اندازی شده، مورد تقدیر قرار گرفته است.

نفر دوم لیست به خاطر سرگرمی‌های در حین پرواز از جمله ۳۵۰۰ شبکه فیلم، نمایش‌های تلویزیونی، موسیقی، بازی‌ها و برنامه زنده تلویزیونی، شرکت هواپیمایی امارات است.

پس از امارات، شرکت هواپیمایی دلتا ایرلاینز به‌علت سرویس رایگان پیام متنی موبایل، رتبه سوم را به خود اختصاص داده است. در ادامه لیست ۱۰ شرکت هواپیمایی برتر در زمینه هماهنگی با تکنولوژی، نام‌های بریتیش ایرویز، جت بلو ایرویز، کاتای پسیفیک، آلاسکا ایرلاینز، ترکیش ایرلاینز، اتحاد ایرلاینز و اوا ایر (Eva Air) به چشم می‌خورد.

هماهنگ ترین هواپیمایی با تکنولوژی روز در جهان

ایرلاین‌ها با توجه به خدمات وای‌فای در حین پرواز، اتصالات برقی و کیفیت اتصال مسافران به اینترنت، رتبه‌بندی شده‌اند. عکس از اولریک اشمیت هارتمن

سزار ایندرا، معاون ارشد بخش گسترش تجاری تراولوکا گفت:

منطقی نیست که بگوییم شرکت‌های هواپیمایی مشهور یا گران‌ترین صندلی‌های هواپیما، بهترین سرگرمی‌های داخل پرواز و وای‌فای را ارائه می‌کنند. تحقیقات ما نشان داده‌اند که همیشه ایرلاین‌های معروف و گران در این لیست نیستند.

در حقیقت، برخی از شرکت‌های هواپیمایی مقرون به‌صرفه‌ای چون جت بلو ایرویز، خود را به بالای این لیست رسانده‌اند و به مشتریان‌شان قول اتصال قابل‌اعتماد به اینترنت را داده‌اند. در حین پرواز، ما نظاره‌گر رقابت ایرلاین‌ها برای کسب بهترین پیشرفت‌ها در زمینه تکنولوژی هستیم.

هماهنگ ترین هواپیمایی با تکنولوژی روز در جهان

تراولوکا لیستی از ۵۰ شرکت هواپیمایی برتر دوستدار تکنولوژی در جهان، تهیه کرده است

مطالب مرتبط:

دیدگاه