راه اندازی نام تجاری جدید جمیرا در سال ۲۰۱۸

زلیخا رحمانیان
زلیخا رحمانیان دوشنبه، ۲۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۰
راه اندازی نام تجاری جدید جمیرا در سال ۲۰۱۸

گروه جمیرا قرار است در سال جدید سبک جدیدی از هتلداری را به نمایش بگذارد و با نام تجاری جدیدی از آن رونمایی کند.

گروه جمیرا، شرکت توریستی اماراتی است که در زمینه هتلداری، خدمات گردشگری، مهمان‌نوازی، سرگرمی و مدیریت رستوران‌های زنجیره‌ای فعالیت می‌کند.

جمیرا

سال جدید هنوز آغاز نشده است؛ اما قرار است اتفاقات مهمی در صنعت هتلداری بیفتد. تعدادی از شرکت‌های بزرگ هتلداری قسمتی از منابع خود را برای راه‌اندازی مدل‌های جدید سبک زندگی و سایر طرح‌های ابتکاری هتلداری اختصاص داده‌اند.

یکی از مثال‌های این گروهای هتلداری، گروه جمیرا است. Marc Dardenne، مدیر عامل موقت شرکت می‌گوید:

برند جدیدی از شیوه زندگی را معرفی می‌کنیم با عنوان «یادآوری جشن هزارساله» (millennial minded) و امیدواریم بتوانیم به عنوان یک آپشن، به مشتریان خود سبک زندگی را ارائه دهیم.

این نام تجاری جدید در اوایل سال ۲۰۱۸ عرضه می‌شود و شامل اتاق‌های کوچک‌تر اما با موقعیت مکانی کلیدی است؛ درحالی‌که همچنان تمرکز زیادی روی خدمات غذا و نوشیدنی دارد.

Dardenne همچنین گفته است که نام تجاری جدید که هنوز مشخص نشده یا به طور کامل نشان داده نشده است، در حال حاضر دارای سه تا پنج پروژه جدید است که قبلاً وارد آن شده‌اند.

دومین نام تجاری جمیرا

هتل‌های جمیرا طی دو دهه فعالیت کرده‌اند و این تصمیم اخیر برای راه انداختن چیزی است که تنها نام تجاری دوم آن‌ها را نشان می‌دهد و این به دلیل استفاده از ویژگی‌هایی است که زیر سایه نام جمیرا به‌دست می‌آورند. این یکی از رایج‌ترین انگیزه‌هایی است که شرکت‌های بزرگ هتلداری برای راه‌اندازی برندهای اضافی ذکر کرده‌اند؛ نمونه‌های اخیر شرکت‌هایی که این کار را انجام داده‌اند از جمله هتل‌های Trump و نام تجاری جدید Scion ،Langham با نام تجاری Langham Place و Capella Hotels با نام تجاری Solis هستند.

بخش شیوه زندگی: یک بخش شلوغ

اگرچه برند جدید شیوه زندگی ازدحامی را در جهان هتلداری به وجود می‌آورد؛ ولی ایده جدید است که طی پانزده، بیست سال گذشت کسی آن را پیاده نکرده است و جمیرا معتقد است که از فضاهای بسته شیوه زندگی که تا کنون ارائه شده است، خارج می‌شود و کمی آن‌ها را برای مهمان‌ها به‌روزتر می‌کند. رهبر جمیرا به این دلیل این موضوع را دیرتر پیاده‌سازی و نهایی کرده است تا بتواند برخی از به‌روزترین و بهترین امکانات هتلداری موجود در جهان را ارائه دهد.

رتبه‌بندی یا رده ستاره‌ای خاصی هنوز به این نام تجاری اختصاص داده نشده است؛ اما هتل‌ها و استراحتگاه‌های Jumeirah احتمالاً بالاتر از محدوده قیمت خود هستند و نام تجاری جدید با برنامه وفاداری جمیرا، Sirius، مرتبط نیست. رهبر پروژه، با این حال امیدوار است ارتباط کمی بین آن و نام تجاری جمیرا قرار دهد، به طوری که مسافران زرنگ بتوانند ارتباط بین این دو را تشخیص دهند.

مطالب مرتبط:

منبع traveldailynews

دیدگاه