پرواز Indigo دوحه، ۳۰ دقیقه پس از بلند شدن از زمین دوباره فرود آمد

محبوبه حسنی
محبوبه حسنی جمعه، ۲۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۶
 پرواز Indigo دوحه، ۳۰ دقیقه پس از بلند شدن از زمین دوباره فرود آمد

در دوحه‌‌ی قطر، خلبان شرکت هواپیمایی «ایندیگو» پس از بلند شدن از زمین، دوباره هواپیما را در فرودگاه «چنای»، فرود آورد.

مقامات اعلام کردند که یک پرواز ایندیگو (Indigo) دوحه، در صبح روز پنجشنبه پس از برخورد با یک پرنده، مدت کوتاهی پس از آن که از زمین بلند شد، دوباره به فرودگاه چنای بازگشت. این در حالی است که تمامی ۱۳۴ مسافر در کابین هواپیما سالم بوده‌اند.

این هواپیما پس از بلند شدن از فرودگاه بین‌المللی «آنا» (Anna) در چنای، در ساعت ۱ و ۴۷ دقیقه‌ی صبح، ۳۰ دقیقه‌ی بعد در ساعت ۲ و ۲۰ دقیقه‌ی صبح، دوباره به زمین نشست.

شرکت هواپیمایی در بیانیه‌ای اعلام کرد، پرواز Indigo Flight 6E-1707، از فرودگاه چنای با یک پرنده برخورد کرد. خلبان نیز به دلایل احتیاطی و امنیتی، تصمیم به بازگشت به چنای برای بازرسی هواپیما گرفته است.

همچنین این شرکت هواپیمایی اعلام کرد که این اقدام خلبان با روش توصیه شده توسط کارخانه‌ی سازنده‌ی هواپیما کاملا مطابقت دارد.

در طول پروسه‌ی بازگشت هواپیما به فرودگاه، خدمه‌ی هواپیما مسافرین را در جریان مسئله‌ی پیش‌آمده قرار دادند و شرکت هواپیمایی IndiGo برای جلوگیری از ناراحتی و عدم ایجاد نارضایی مسافران، یک هواپیمای جایگزین را فراهم کرد. مسئولین این شرکت هواپیمایی خاطرنشان کرده‌اند که به هیچ وجه اجازه‌ی به خطر افتادن امنیت مسافرین را نخواهند داد.

مطالب مرتبط:

منبع firstpost

دیدگاه