اعلام هزینه و اسامی کاروان های حج

تیم  کجارو
تیم کجارو پنجشنبه، ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۰
اعلام هزینه و اسامی کاروان های حج

اسامی کاروان‌های مجاز حج تمتع و همچنین هزینه سفر حج امسال توسط سازمان حج و زیارت اعلام شد.

«محمد آزاد» معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان حج و زیارت با بیان اینکه مبالغ اعلام شده، هزینه تمام شده سفر حج است، گفت:

اما با این حال با مساعدت بانک ملی مبلغ یک میلیون و دویست هزار تومان نیز صرفا برای ودیعه‌گذاران در سال‌های قبل، در هنگام واریز نهایی از مجموع هزینه سفر کسر می‌شود. به این ترتیب و با احتساب کسر مبلغ ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان مساعدت بانک ملی، هزینه بالاترین درجه کاروان حدود ۱۳ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان و پائین‌ترین درجه مبلغ ۹ میلیون و ۶۷۰ هزار تومان می‌شود.

او در پاسخ به این سوال که آیا متقاضیان باید همه این مبلغ را پرداخت کنند، بیان کرد که آنچه متقاضیان فراخوان شده سفر حج می‌پردازند مابه‌التفاوت هزینه نهایی مندرج در فیش ثبت نام با کسر مبلغ یک میلیون تومان ودیعه اولیه، سود ودیعه در طول سال‌های گذشته و مبلغ ۱ میلیون ۲۰۰ هزار تومان مساعدت بانک ملی است.

حج

این مقام مسئول درباره نحوه ثبت نام نهایی، گفت:

تمام کسانی که در طول یک ماه گذشته در بانک ملی با واریز وجه، ثبت نام اولیه کرده‌اند، از امروز می‌توانند کاروان مورد نظر خود را که در سایت سازمان و مدیریت های انسانی سازمان حج و زیارت قابل دسترسی است، انتخاب کنند و از روز یکشنبه ۲۴ اردیبهشت به مدت ۵ روز باید با مراجعه به سایت سازمان حج یا به دفاتر خدمات زیارتی ثبت نام خود در کاروان مورد نظر را نهایی کنند.

مطالب مرتبط:

منبع ایسنا

دیدگاه