امکان خرید بلیت هواپیمایی ترکیش ایرلاین با کارت های شتابی فراهم شد

تیم  کجارو
تیم کجارو دوشنبه، ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۴
امکان خرید بلیت هواپیمایی ترکیش ایرلاین با کارت های شتابی فراهم شد

بانک سامان برای نخستین بار در کشورمان، امکان خرید مستقیم بلیط هواپیما در مسیرهای بین‌المللی با کارت‌های شتابی را فراهم کرد.

بر اساس تفاهم‌نامه سه‌جانبه‌ای که میان شرکت هواپیمایی ترکیه (ترکیش ایرلاین)، بانک سامان و شرکت پرداخت الکترونیک سامان به امضا رسید، از این پس هموطنان با استفاده از کارت‌های بانکی خود به‌صورت مستقیم و بدون واسطه می‌توانند بلیط همه مسیر‌های ترکیش ایرلاین را خریداری کنند.

ترکیش ایرلاین

بر اساس این گزارش، هموطنان دارای کارت‌های بانکی عضو شتاب تنها کافی است با مراجعه به وب‌سایت شرکت هواپیمایی ترکیه به نشانی https://p.turkishairlines.com و انتخاب ریال ایران، هزینه خرید بلیط پرواز برای تمام مسیرهای پروازی در سراسر دنیا را از طریق درگاه پرداخت سامان بپردازند.

«زکریا کروچام» مدیر دفتر شرکت هواپیمایی ترکیه در ایران در مراسم امضای این قرارداد، با اشاره به جابه‌جایی بیش از یک میلیون مسافر از مبدا ایران در سال ۲۰۱۶، بیان کرد:

با راه‌اندازی درگاه خرید مستقیم بلیط برای ایرانیان، انتظار داریم حدود ‍۱۵ درصد مشتریان ایرانی از این راه بلیط بخرند.

کروچام به فعالیت شش دفتر هواپیمایی ترکیه در ایران اشاره کرد و ادامه داد که خدمت خرید بلیط با «ریال ایران» نه‌تنها برای پروازهای داخلی ایران، بلکه برای همه مسیرهای بین‌المللی امکان‌پذیر است.

«سیداحمد طاهری بهبهانی» مدیرعامل بانک سامان نیز در این مراسم، به خدمات ارزی بانک سامان با استفاده از شبکه گسترده کارگزاری در سراسر جهان اشاره کرد و گفت:

بانک سامان آمادگی دارد از ظرفیت‌های ارتباطی و اجرایی خود به‌ویژه امکانات مدیریت بانکداری شرکتی و بانکداری الکترونیک، برای ارائه خدمات به تمام مشتریان استفاده کند.

طاهری بهبهانی بیان کرد که بانک سامان در حال حاضر خدماتی همچون مشاوره تخصصی ارزی، صدور انواع ضمانت‌نامه‌های ارزی و گشایش اعتبارات مدت‌دار در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

مطالب مرتبط:

دیدگاه