تخفیف هتل های تهران در ایام نوروز

تیم  کجارو
تیم کجارو شنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۵
تخفیف هتل های تهران در ایام نوروز

در طول ایام عید نوروز هتل های تهران تخفیف ۴۰ درصدی را در اقامت مسافران اعمال خواهند کرد.

«محمدعلی فرخ مهر» رئیس اتحادیه هتل‌داران و هتل آپارتمان تهران با اشاره به تخفیف هتل‌ها در تهران در ایام عید، گفت:

از روز اول عید تا روز سیزدهم، هتل های تهران به مسافران تخفیف ۴۰ درصدی در اقامت خواهند داد. با توجه به اینکه تهران در ایام عید خلوت می‌شود، مسافران می‌توانند از پتانسیل های گردشگری تهران در این ایام استفاده کنند.

وی با بیان اینکه هتل غیرمجاز و بدون مجوز در تهران نداریم، افزود که در حال حاضر تمام هتل های تهران دارای مجوز از اتحادیه و سازمان گردشگری و میراث فرهنگی هستند، بعضی از محل‌های اسکانی که با عنوان خانه مسافر و به‌صورت آپارتمان مبله در اختیار بعضی مسافران قرار می‌گیرند، ممکن است بدون مجوز باشند که در حال شناسایی و پلمب این‌گونه واحدها هستیم.

هتل های تهران

رئیس اتحادیه هتلداران و هتل آپارتمان تهران با اشاره به اینکه نرخ‌نامه باید در معرض دید مشتری قرار گیرد، گفت که نرخ‌نامه مصوب اتحادیه و سازمان گردشگری و صنایع دستی با توجه به تعداد ستاره و نوع هتل تعیین می‌شود و این نرخ‌نامه علاوه بر اینکه در معرض دید مشتری قرار می‌گیرد، در سایت هتلداران تهران و سازمان گردشگری نیز موجود است.

فرخ مهر درباره جریمه واحدهای متخلف خاطر نشان کرد که در صورتی که تخلف محرز شود علاوه بر برگشتن پول مسافر، سازمان تعزیرات حکومتی واحد متخلف را متناسب با نوع تخلف جریمه خواهد کرد.

مطالب مرتبط:

منبع ایسنا

دیدگاه