رونمایی از بسته سرمایه گذاری «۱۰۰ هتل، ۱۰۰ کسب وکار»

تیم  کجارو
تیم کجارو چهار شنبه، ۲۴ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۰
رونمایی از بسته سرمایه گذاری «۱۰۰ هتل، ۱۰۰ کسب وکار»

به نقل از روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، بسته سرمایه‌گذاری که بر اساس آخرین مطالعات و ارزیابی‌ها با همکاری کارشناسان، استانداران، شهرداران و مدیران میراث فرهنگی استان‌ها تهیه شده است با عنوان ۱۰۰ هتل، صد کسب‌وکار در ۳۱ استان کشور در این همایش رونمایی می‌شود.

غلام حیدر ابراهیم بای سلامی، دبیر اجرایی همایش بین‌المللی سرمایه‌گذاری در صنعت گردشگری با رویکرد اقتصاد مقاومتی، درباره بسته سرمایه گذاری در بخش هتل سازی گفت:

این همایش در راستای چشم‌انداز توسعه صنعت گردشگری و هتلداری در ایران با حضور مقامات عالی رتبه کشور، ۱۱ مهرماه سال جاری برگزار می‌شود. در این همایش علاوه بر شرکت‌های بزرگ صنعت هتلداری و ساختمان داخلی، حدود ۶۰ شرکت و هلدینگ خارجی فعال در این حوزه حضور خواهند داشت و همچنان بسیاری از شرکت‌ها از کشورهای مختلف برای حضور در نمایشگاه اعلام آمادگی می‌کنند.


دبیر اجرایی همایش با بیان اینکه برای توسعه صنعت گردشگری در کشور، نیازمند افزایش اماکن اقامتی مناسب هستیم، تصریح کرد:

توسعه صنعت گردشگری نیازمند افزایش محصولات در این صنعت است و برخوردار بودن از اماکن اقامتی و هتل‌های مناسب یکی از مهمترین محصولات صنعت گردشگری در دنیا محسوب می‌شود. در طول ۴۰ سال گذشته صنعت هتلداری در ایران با رکود همراه بوده است و به صورت عمده به این بخش توجه نشده است به طوری که در حال حاضر فقط ۱۱۰ هتل ۴و۵ ستاره در کشور فعال است که این هتل‌ها هم بر اساس استانداردهای جهانی در حد هتل‌های بین‌المللی با این درجه نیستند.

ابراهیم بای سلامی اضافه کرد که این بسته که به صورت تخصصی و بر اساس مطالعات دقیق تهیه شده است در این همایش در اختیار سرمایه‌گذاران و فعالان عرصه گردشگری و هتل‌سازی قرار می‌گیرد.

همایش بین‌المللی سرمایه‌گذاری در صنعت گردشگری روزهای ۱۱ و ۱۲ مهرماه ۱۳۹۵ (۲ و ۳ اکتبر۲۰۱۶) در سالن همایش بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران و هتل همای تهران برگزار می‌شود تا کنون ۳ شرکت فرانسوی شامل اکور، بوئیک و وینسی برای شرکت در این اجلاس اعلام آمادگی کرده‌اند.

 

مطالب مرتبط:

منبع مهرنیوز

دیدگاه