لغو ۱۲ پرواز از ایران به سمت ترکیه/ مسافران پروازهای امشب ترکیه فعلا منتظر باشند

تیم  کجارو
تیم کجارو شنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۰
لغو ۱۲ پرواز از ایران به سمت ترکیه/ مسافران پروازهای امشب ترکیه فعلا منتظر باشند

فرودگاه امام خمینی (ره) اعلام کرده از ساعات پایانی شب گذشته تاکنون ۹ پرواز از سمت ایران به مقصد این کشور لغو شده و تا عصر امروز نیز سه پرواز دیگر برنامه‌ریزی شده بود که هیچ یک از آن‌ها انجام نخواهند شد.

کوروش فتاحی - معاون فرودگاهی شهر فرودگاه امام خمینی (ره) - دراین‌باره گفته از ساعت ۳۰: ۲۳ شب گذشته تاکنون باید ۹ پرواز به مقصد ترکیه انجام می‌شد که تمامی آن‌ها لغو شده‌اند. همچنین عصر امروز سه هواپیمایی قشم‌ ایرا، ترکیش ایرلاین و ماهان ایر سه پرواز به مقصد ترکیه داشتند که تمامی آن‌ها لغو شده است.

معاون فرودگاهی شهر فرودگاه امام خمینی (ره) با بیان اینکه اطلاع‌رسانی درباره‌ی برنامه‌ریزی جدید برای این پروازها از سوی ایرلاین‌ها اعلام خواهد شد، تاکید کرد:

مسافران این پرواز به هیچ عنوان به فرودگاه نیایند، زیرا لغو این برنامه‌ها قطعی است و در فرودگاه نیز تفاوتی ایجاد نخواهد شد.

به گفته وی از ساعت ۲۲:۳۰ امشب تا پایان ساعات روز جاری پنج پرواز دیگر از ایران به‌سمت ترکیه انجام خواهد شد که در جلسه عصر امروز درباره آن‌ها برنامه‌ریزی دقیق صورت خواهد گرفت.

پس از کودتای نافرجام برخی از سران ارتش کشور ترکیه از شب گذشته تاکنون وضعیت بسیاری از شهرهای بزرگ این کشور هنوز به حالت عادی بازنگشته و از این‌رو ایران اعلام کرده تا زمان مشخص نشدن وضعیت نهایی امنیت در این کشور پروازها را متوقف خواهد کرد.

دولت اردوغان اعلام کرده که بار دیگر کنترل فرودگاه‌های اصلی این کشور را در دست گرفته است.

 

مطالب مرتبط:

منبع ایسنا

دیدگاه