هتل‌های ترامپ با سقوط چشمگیر رزرو

مینا داودی
مینا داودی دوشنبه، ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۰
هتل‌های ترامپ با سقوط چشمگیر رزرو

رزرو اتاق در هتل‌های متعلق به دونالد ترامپ نامزد ریاست جمهور تندروی امریکا در سال جاری (۲۰۱۶) به میزان چشمگیری کاهش یافته است.

هتل‌های متعلق به ترامپ نامزد ریاست جمهوری آمریکا که با سخنرانی و موضع گیری‌های افراطی شهرت جهانی یافته، با سقوط چشمگیری مواجه شده‌اند.

طبق آمار منتشر شده از سوی Priceonomics Data Studio رزرو اتاق در هتل‌های متعلق به دونالد ترامپ نامزد ریاست جمهور تندروی امریکا در سال جاری – ۲۰۱۶ به میزان چشمگیری کاهش یافته است.

این بررسی‌ها که براساس مقایسه رزرو‌ها درسه ماه نخست سال جاری با سه ماه نخست سال ۲۰۱۵ صورت گرفته حاکی از آن است که گروه هتل‌های ترامپ درحدود ۵۹ درصد در ثبت نام‌های امسال کاهش داشته است. این رقم درهتل ترامپ سوهو واقع درنیویورک به ۷۴ درصد کاهش نیز رسیده است. هتل بین‌المللی ترامپ درلاس وگاس نیز شاهد ۷۱ درصد کاهش بوده و برج و هتل بین‌المللی ترامپ در تورنتو نیز با ۴۷ درصد سقوط مواجه شده است.

این درحالی است که گزارش‌ها خبر از افزایش کلی در شمار رزرو جا در هتل‌های بین‌المللی از آغاز سال ۲۰۱۶ داده‌اند.

این گزارش اظهارات ترامپ را در کمپین انتخاباتی‌اش برای ریاست جمهوری آمریکا در این زمینه بسیاری موثر می‌داند. ترامپ دربیشتر سخنرانی‌ها و اظهارات خود سخنان تحریک آمیزی درباره موضوعات مختلف ازجمله ممنوعیت سفر مسلمانان به آمریکا زده است. هرچند که این اظهارات از سوی برخی مسلمانان عمدتا مسخره و خنده دار تلقی شده است.

مطالب مرتبط:

منبع chn

دیدگاه