ترانک نست، ویلایی بی‌نظیر در جزایر ویرجین بریتانیا

علی  کماسی
علی کماسی دوشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۰
ترانک نست، ویلایی بی‌نظیر در جزایر ویرجین بریتانیا

اتاق‌های ویلایی دوخوابه ترانک نست (Trunk Nest) نمایی بی‌نظیر و کاملی از کارائیب را در اختیار مهمانان قرار می‌دهد و تنها چند قدم با بهترین سواحل‌های منطقه فاصله دارد.

جزایر ورجین بریتانیا بخاطر داشتن ویلای‌های بی‌نظیر و املاک وسیع و پراکنده که در سواحل شنی سفیدش قرار دارد، معروف است و به مهمانان اجازه می‌دهد تا به صورت اختصاصی از دریای زیبا و آبی‌اش لذت ببرند. حالا یکی از بهترین ویلاها در توتولا به نام ترانک نست این امکان را به‌وجود آورده تا مهمانان بتوانند اتاق‌هایش را اجاره کنند و از زیبایی‌های بی‌نظیر این جزیره لذت ببرند.

ترانک نست

اتاق‌های دو تخته این ویلا که قیمتش از هفته‌ای ۶۹۰۰ دلار شروع می‌شود، به شکل ماهرانه‌ای از ترکیب معماری محلی و معماری مینیمالیست و الهام گرفته‌شده از اسکاندیناوی طراحی شده است. نتیجه این طراحی، محیطی دل‌باز با وسایل قدیمی بزرگان اسکاندیناویایی مانند هانس جی وگنر (Hans J. Wegner) و آرن جیکوبسن (Arne Jacobsen) همراه با لوازم چوبی محلی است.

ترانک نست

یکی از زیباترین نکات طراحی در این ویلا دو بالکن سراسری است که زیبایی خیره‌کننده دریای کارائیب را کاملا به نمایش می‌گذارد. کمی پیاده‌روی از بین باغ‌هایی پر از گل‌ و گیاه‌های منحصر به فرد کافی است تا به زیباترین سواحل لاک‌پشت برسید. این سواحل محل زندگی تعداد زیادی از لاک‌پشت‌های چرمی است و اگر خوش‌شانس باشید می‌توانید مراسم شبانه‌ از تخم بیرون آمدن لاک‌پشت‌ها و کوچ‌شان از ساحل به دریا را از نزدیک مشاهده کنید.

ترانک نست

اگر هم مهمانان نخواهند کوچ لاک‌پشت‌ها یا شنای دلفین‌ها در دریا را ببینند، می‌توانند از استخر خصوصی و منحصر به فرد ویلا استفاده کنند یا کنارش حمام آفتاب بگیرند. در مورد غذا نیز مهمانان می‌تواند به صورت کامل از آشپزخانه و باربیکیو ویلا استفاده کنند یا غروب آفتاب را در حالی تماشا کنند که آشپز خصوصی غذا را آماده می‌کند.

مطالب مرتبط:

منبع Robb Report

دیدگاه