مالزی

دیپلماتی که در مورد هواپیمای مفقودشده MH370 مالزی تحقیق می‌کرد، ترور شد

نویسنده : مینا رهبری

دیپلماتی که در جستجوی هواپیمای مفقودشده MH370 خطوط هوایی مالزی بود، کشته شد.

کوچینگ، شهر گربه ها در مالزی

نویسنده : مینا رهبری

کوچینگ در مالزی، شهری است پر از مجسمه‌های گربه که سراسر آن را فراگرفته و باعث شهرت این شهر شده‌اند. گویا اهالی این شهر، تب گربه دارند! برای آشنایی با این شهر عجیب، با کجارو همراه شوید.

راهنمای سفر ارزان به مالزی

نویسنده : سعیده خلیلی‌صفا

اگرچه مالزی یکی از مقصدهای زیبای آسیایی برای گردش و بازدید است، ولی به لحاظ اقتصادی چندان هم مقرون به صرفه نیست. آیا راهی برای تجربه این سفر با هزینه کمتر وجود ندارد؟ برای اطلاع از راهکارهای سفری ارزان ولی جذاب به مالزی همراه کجارو باشید.

بهترین کشورها برای مهاجرت کاری کدامند؟

نویسنده : سارا کرایی

این روزها مهاجرت کاری و انتخاب بهترین مقصد دغدغه‌ی خیلی‌ها است. در این مقاله با تعدادی از بهترین‌ کشورها برای مهاجرت آشنا می‌شوید.

مالزی میراث دار فرهنگ اسلام، چین و غرب

نویسنده : تیم کجارو

با توجه به گرایش بسیاری از کشورهای آسیایی به صنعت گردشگری مالزی نیز این روزها روی معرفی فرهنگ و میراث این کشور به عنوان یک محصول جدید برای رونق گردشگری متمرکز شده است.

کوچینگ؛ نگین شرق آسیا (قسمت دوم)

نویسنده : علیرضا طبیب زاده

شهر کوچینگ علاوه بر جاذبه های بسیار، رستوران ها و اغذیه فروشی های بسیاری نیز دارد. با کجارو همراه شوید تا بیشتر با کوچینگ اشنا شوید.

کوچینگ؛ نگین شرق آسیا (قسمت اول)

نویسنده : علیرضا طبیب زاده

شهرکوچینگ در جزیره بورنئو یکی از شهرهای دیدنی آسیا است که روز به روز بیشتر مورد توجه گردشگران قرار میگیرد. با کجارو همراه باشید تا با جاذبه‌های کوچینگ آشنا شوید.

راهنمای تحصیل در مالزی

نویسنده : ساحره چمنی

مالزی یکی از کشورهایی است که ایرانیان برای تحصیل به آن مهاجرت می‌کنند. با کجارو همراه باشید تا به نکاتی درباره‌ی راهنمای تحصیل در این کشور بپردازیم.

سفر ۴ روزه به مالزی

نویسنده : سارا کرایی

مالزی، کشوری با تنوع فرهنگی بالا و جاذبه‌‌های بسیار، می‌تواند مقصد خوبی برای تعطیلات نوروز باشد. در این مقاله برنامه سفر به این کشور را می‌خوانید.

نکاتی درباره‌ اولین سفر به مالزی

نویسنده : حمیده کریمی

مالزی یکی از مقصدهای گردشگری محبوب در دنیا است. اگر برای اولین سفر به مالزی برنامه‌ریزی می‌کنید، به این نکات توجه کنید. با کجارو همراه باشید.

صفحه ۱ از ۸
عضو کانال تلگرام کجارو شوید