ژاپن

۶ دلیل برای سفر به اوزاکا؛ ژاپن

نویسنده : علیرضا شفیعی

ژاپن کشوری با زیبایی‌های بسیار است. نه تنها زیبایی‌های آن، بلکه فرهنگ متفاوت و گاهی عجیب‌اش، ما را تشویق می‌کند. این کشور را در فهرست مقاصد گردشگری مورد دلخواه‌مان قرار دهیم. در این مقاله دلایلی برای سفر به اوزاکا، یکی از شهرهای ژاپن، ذکر شده است.

هتل هایی که در ژاپن به تسخیر طبیعت درآمده‌اند

نویسنده : علی کماسی

شان تامس (Shane Thoms) عکاسی است که سوژه‌ی عکاسی‌اش، مکان‌ها ترک شده است. یکی از معروف‌ترین این مکان‌ها هتل رویال در ژاپن است. برای آشنایی بیشتر و دیدن تصاویر این هتل با ما همراه باشید.

خلوت ترین ایستگاه های قطار در جهان

نویسنده : بهاره غنچه

ایستگاه‌های قطار همیشه پر از ازدحام تصور می‌شوند، اما تصور این که ایستگاه قطاری خالی و در آرامش و سکوت باشد کمی سخت خواهد بود.

قطار کافه گربه در ژاپن

نویسنده : سودا سلیمی

قطار کافه گربه روشی جالب برای جذاب کردن سفر با قطار و ارتباط بیشتر با حیوانات است که برای اولین بار در یکی از شرکت‌های حمل و نقل ژاپنی اجرا شده و مورد استقبال زیادی قرار گرفته است. برای آشنایی بیشتر با این قطار عجیب همراه ما باشید.

جزایر مصنوعی اودایبا، توکیو

نویسنده : فاطمه محمدی

جزایر مصنوعی اودایبا، در توکیوی ژاپن قرار دارند، این جزایر مصنوعی در سه بخش مختلف در توکیو قرار دارند و مجسمه آزادی مشهور در این جزیره بازسازی‌ شده است.

پارک ساحلی هیتاچی ژاپن، تابلویی از گل های رنگارنگ

نویسنده : مژگان هراتیان

میلیون‌ها رنگ در یک پارک ساحلی منتظر شماست تا این مکان زیبا را ببینید. با کجارو همراه باشید.

توکیو، شهری برای تمام فصول

نویسنده : کسری مجیدی

توکیو به عنوان پایتخت کشور ژاپن، گردشگران بسیاری را از اقصی نقاط جهان به خاور دور می‌کشاند. با عکس‌های اختصاصی کجارو در سفری کوتاه به این شهر همراه باشید.

جزیره‌ تاشیروجیما در ژاپن، بهشتی برای دوستداران گربه

نویسنده : سحر ارجمند

اگر حیوانات خانگی را به بازدید بسیاری از دیگر چیزها ترجیح می‌دهید، پس حتما این مقاله کجارو برایتان جالب خواهد بود.

سپری کردن یک شبانه روز در هیروشیما از سرزمین آفتاب؛ ژاپن

نویسنده : مرتضی روحی

هیروشیما ممکن است بسیار کوچکتر از توکیو یا اوزاکا باشد اما دیدنی‌های بسیار زیادی دارد. برای آشنایی بیشتر با دیدنی‌های این شهرها با کجارو همراه شوید.

غذاهای خیابانی خوشمزه در ژاپن (قسمت دوم)

نویسنده : سحر ارجمند

غذاهای حاضری و خیابانی به عنوان یکی از جاذبه‌های گردشگری برای گردشگران هیجان خاصی را به همراه دارد. در این قسمت با ادامه‌ی معرفی غذاهای خیابانی ژاپن با کجارو همراه باشید.

صفحه ۱ از ۱۷
عضو کانال تلگرام کجارو شوید