اندونزی

افتتاح یک پارک موضوعی کارتونی در بالی

نویسنده : نگین توکلی

یک پارک موضوعی کارتونی به بالی می‌آید و این بار بزرگسالان نیز به این پارک دعوت هستند. برای کسب اطلاعات از این پارک خارق‌العاده در بهشت تعطیلات در این خبر با ما بخوانید.

اندونزی یکی از مقاصد جهانی قایق رانی در سپتامبر ۲۰۱۸

نویسنده : نگین توکلی

اندونزی برنامه دارد که با انجام آماده‌سازی‌های لازم در سپتامبر سال ۲۰۱۸ یکی از مقاصد جهانی قایق‌رانی در یک رویداد ویژه باشد.

تماشا کنید: ۱۰ مورد از بهترین مسیرهای کوهنوردی دنیا

نویسنده : سارا کرایی

چند مورد از زیباترین و محبوب‌ترین مسیرهای کوهنوردی دنیا از مسیری فوق العاده دیدنی در ایسلند تا مونت رینجانی در کشور اندونزی را در این ویدیو بشناسید.

  • 0
  • دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ، ۲۰:۴۵
  • ویدیو

دنپاسار در یک نگاه

نویسنده : صدیقه شجاعی

دنپاسار (Denpasar) شهری در استان بالی کشور اندونزی است که به عنوان بزرگ‌ترین شهر و پایتخت جزیره بالی، در جنوب بالی واقع شده است.

معرفی سه پارک جدید حفاظت شده بیوسفر در اندونزی

نویسنده : زینب موحدی

اندونزی دارای زیبایی‌های طبیعی و دست‌نخورده و حیات وحش شگفت‌انگیزی است که چندین بخش از آن به عنوان پارک‌های ملی و مناطق حافظت‌شده معرفی شده‌اند.

آتشفشان فعال ایجن اندونزی، منبع طلایی گوگرد

نویسنده : نیکا قره گوزلویان

استخراج مواد معدنی از آتشفشان‌های فعال، از کار در معدن نیز سخت‌تر به نظر می‌رسد. کوه آتشفشانی ایجن در اندونزی، منبع مهمی برای استخراج گوگرد است.

  • 0
  • چهار شنبه, ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ، ۲۲:۱۵
  • گوناگون

چگونه ویزای اندونزی بگیریم؟

نویسنده : سعیده خلیلی‌صفا

جمهوری اندونزی یکی از کشورهای جنوب شرقی آسیا است که از هزاران جزیره تشکیل شده و جاذبه‌های منحصربفرد آن هر گردشگری را برای سفر وسوسه می‌کند. آیا می‌دانستید که برای سفر به اندونزی نیز باید ویزا تهیه کرد؟

  • 2
  • چهار شنبه, ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ، ۲۰:۰۰
  • ویزا

جاکارتا در یک نگاه

نویسنده : صدیقه شجاعی

جاکارتا پایتخت اندونزی است که با جاذبه‌های متعددی نظیر قبرستان جنگ جاکارتا، موزه ملی، دریم پارک، میدان مردکا و... اوقات خوشی را برای گردشگران رقم می‌زند.

استان بالی در یک نگاه

نویسنده : صنم وفقی

استان بالی با عنوان مرکز فرهنگی اندونزی شناخته می‌شود و در مارس ۲۰۱۷، سایت تریپ ادوایزر، بالی را به عنوان برترین مقصد گردشگری در جهان معرفی کرد.

کوتا در یک نگاه

نویسنده : صدیقه شجاعی

کوتا در سمت غربی تنگه باریک جزیره بالی قرار گرفته است و سواحل بی‌نظیر و موج‌سواری در آب‌های زلالش شهرت زیادی دارد، به طوری که گردشگران زیادی این شهر را برای سفر خود انتخاب می‌کنند.

صفحه ۱ از ۱۱