چالش هالووین: ۳۰ ساعت حبس در تابوت

شاهین قربانعلی نیا
شاهین قربانعلی نیا چهار شنبه، ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۰
چالش هالووین: ۳۰ ساعت حبس در تابوت

یک پارک موضوعی در آمریکا در فصل هالووین امسال بازدیدکنندگان را به چالشی ترسناک دعوت می‌کند.

ماه اکتبر امسال، بازیدکنندگان یک پارک موضوعی در آمریکا می‌توانند با حبس خود در تابوت به‌مدت ۳۰ ساعت شانس خود را برای برنده شدن امتحان کنند.

ساعت ۱ بعدازظهر شنبه ۱۳ اکتبر پارک موضوعی «شش پرچم» (Six Flags) واقع در شهر سنت لوییس در ایالت میزوری شش داوطلب را به چالشی ترسناک دعوت می‌کند. شرکت‌کنندگان در این چالش باید تا ساعت ۷ عصر روز بعد یعنی به‌مدت ۳۰ ساعت، خود را در تابوت حبس کنند.

تابوت‌های مورد استفاده در این چالش دارای ابعاد ۶۱ در ۲۱۳ سانتی‌متر هستند و اگر این به‌اندازه‌ی کافی ترسناک نبود؛ گفته شده این تابوت‌ها مقدار کمی استفاده شده‌اند. شرکت‌کنندگان باید دارای حداقل ۱۸ سال سن باشند و هیچ مشکل پزشکی نداشته باشند که در مدت ۳۰ ساعت دراز کشیدن دچار مشکل نشوند. همچنین از شرکت‌کنندگان خواسته می‌شود که وسایل خواب خودشان، مثل بالش، پتو و کیسه‌‌ی خواب را به‌همراه داشته باشند.

در عوض پارک تمامی مواد خوراکی و نوشیدنی را که در همان تابوت باید مصرف شوند، تامین می‌کند. علاوه بر این یک درگاه شارژ گوشی نیز در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرد که بدون سرگرمی نمانند.

سر هر ساعت به شرکت‌کنندگان یک فرصت شش دقیقه‌ای برای دستشویی رفتن داده می‌شود. اگر کسی خارج از زمان استراحت از تابوتش خارج شود، او بلافاصله از چالش حذف می‌شود که این کار توسط نماینده‌ی پارک انجام می‌شود که تمام مدت آنجا خواهد بود تا مطمئن شود کسی تقلب نکند.

طی ساعات کاری پارک، شرکت‌کنندگان می‌توانند یک مهمان به‌عنوان همراه داشته باشند؛ اما ساعات تاریکی شب را باید تنها سپری کنند.

چالش تابوت

اگر اکنون غرق در تفکر هستید که چه مقدار پول می‌تواند شما را وادار به شرکت در این چالش کند، ممکن است ناامید شوید. جایزه‌ی نفر برنده‌ی این چالش، سیزن پس‌های پارک ۳۰۰ دلار است. همچنین برنده می‌تواند تابوتش را نگه دارد که البته این شاید در آینده باعث کاهش هزینه‌های او شود.

برنده می‌تواند تابوتش را نگه دارد

خبر بد اینکه اگر بیش از یک نفر بتوانند ۳۰ ساعت دوام بیاورند، برنده‌ی وجه نقد به‌صورت تصادفی انتخاب می‌شود، ولی همه، سیزن پس را دریافت می‌کنند.

چالش تابوت بخشی از «فستیوال وحشت» پارک است که از ۲۸ سپتامبر تا ۲۸ اکتبر در جریان خواهد بود. برای شرکت در این چالش، باید مرحله‌ی انتخابی را پشت سر بگذراید که فقط تا ۴ اکتبر فرصت دارد و تنها ۶ نفر به این چالش راه پیدا خواهند کرد.

موقعیت پارک شش پرچم در سنت لوییس روی گوگل مپ

شما چطور؟ فکر می‌کنید بتوانید ۳۰ ساعت را در تابوت سپری کنید؟

مطالب مرتبط:

دیدگاه