برترین هتل های کشور به انتخاب کاربر

مقالات مرتبط با یونان

جزیره کورفو در یک نگاه

نویسنده : صنم وفقی

جزیره کورفو در کشور یونان قرار دارد و با اسطوره‌های یونانی و جاذبه‌های متعدد پیوند خورده است. منطقه کاسیوپی، صومعه پالئوکاستریتسا و کاخ آشیلیون از دیدنی‌های کورفو به شمار می‌روند.

  • 0
  • یکشنبه, ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ، ۱۴:۰۰
  • اروپا

پاتراس در یک نگاه

نویسنده : صنم وفقی

پاتراس سومین شهر بزرگ یونان است و از مقاصد ارزشمند گردشگری در کشور به شمار می‌رود. کلیسای آگیوس آندریاس، قلعه پاتراس و تئاتر باستانی اودیوم از دیدنی‌های پاتراس محسوب می‌شوند.

  • 0
  • یکشنبه, ۱۰ تیر ۱۳۹۷ ، ۱۰:۳۰
  • اروپا

تسالونیکی در یک نگاه

نویسنده : صنم وفقی

تسالونیکی دومین شهر پرجمعیت یونان است و با جاذبه‌های متعدد تاریخی، مقصدی مهم در گردشگری به شمار می‌رود. کلیسای آگیوس دیمیتروس، موزه باستان‌شناسی و برج سفید از دیدنی‌های تسالونیکی هستند.

یونان به دنبال ایجاد تعادل بین گردشگری پایدار و ازدحام بیش از حد گردشگران

نویسنده : صدیقه شجاعی

یونان هر سال میزبان جمعیت بیشتری از گردشگران از سراسر جهان است و به همین دلیل در صد برآمده تا به بین گردشگری پایدار و جمعیت زیاد گردشگران، تعادل برقرار کند.

هراکلیون در یک نگاه

نویسنده : صنم وفقی

هراکلیون با تاریخی متشکل از سلطه‌ی اعراب، ونیزی‌ها و عثمانی‌ها، جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی متفاوتی در خود دارد و همین امر موجب شده است تا علاقه‌مندان به تاریخ و فرهنگ به بازدید از این شهر ترغیب شوند.

«آتن» به عنوان پایتخت جهانی کتاب در سال ۲۰۱۸ انتخاب شد

نویسنده : تیم کجارو

دبیرکل یونسکو شهر «آتن» در یونان را به عنوان پایتخت جهانی کتاب در سال ۲۰۱۸ میلادی معرفی کرد.

با جاذبه های گردشگری جذاب و کمتر شناخته شده از سراسر دنیا آشنا شوید

نویسنده : حمیده کریمی

گوشه و کنار این کره‌ی خاکی، میزبان جاذبه‌های گردشگری بی‌نظیر و فوق‌العاده‌ای است که شاید اسم بعضی از آن‌ها را تا به حال نشنیده باشید یا شاید قرار گرفتن آن‌ها در نزدیکی مقاصد گردشگری محبوب و شناخته‌شده‌تر باعث شده تا کمتر مورد توجه گردشگران دنیا قرار بگیرند. در این مقاله با چند جاذبه‌ی گردشگری دیدنی از سراسر دنیا آشنا می‌شویم که روزبه‌روز بیش از قبل شلوغ می‌شوند و مورد توجه گردشگران قرار می‌گیرند. با کجارو همراه باشید.

صفحه ۱ از ۲

مسافران پرسش‌های خود را مطرح کرده‌اند و دیگر کاربران ما به آن‌ها پاسخ داده‌اند.

  • کاراکتر باقی مانده
  • delete
    طرح پرسش