فنلاند

برترین هتل های کشور به انتخاب کاربر

مقالات مرتبط با فنلاند

حقایقی جالب در مورد فنلاند

نویسنده : مینا رهبری

فنلاند از کشورهای شمالی اروپا است که پایتخت آن شهر هلسینکی است. اگر می‌خواهید در مورد این کشور اطلاعات جالبی به‌دست آورید، این مقاله را بخوانید.

پایتخت گردشگری هوشمند سال ۲۰۱۹ مشخص شد

نویسنده : زهرا آذرنیوش

شهر زیبا و رویایی لیون در فرانسه، به عنوان اولین پایتخت‌ گردشگری هوشمند اروپا انتخاب شد. امادلايل انتخاب این شهر و سایر شهرها در رتبه دوم و سوم چیست؟

زادگاه بابانوئل در فنلاند مهمترین دلیل جذب گردشگر

نویسنده : زهرا آذرنیوش

دهکده سانتاکلاز، که یکی از دهکده‌های پرگردشگر فنلاند است سال‌هاست که به عنوان زادگاه  جادویی بابانوئل شناخته می‌شود. این دهکده رویایی، سالانه بیش از ۳۰۰ هزار بازدیدکننده دارد.

  • 0
  • چهار شنبه, ۱۲ دی ۱۳۹۷ ، ۱۷:۰۰
  • اخبار

شهر جادویی رووانیمی در فنلاند؛ زادگاه بابانوئل

نویسنده : صدیقه شجاعی

شهر رووانیمی در فنلاند را زادگاه بابانوئل می‌دانند و به همین دلیل عده‌ی زیادی از مردم جهان در زمان تعطیلات کریسمس، برای دیدن بابانوئل و سورتمه‌سواری به این شهر سفر می‌کنند.

آشناسازی گردشگران فنلاند با ظرفیت‌های فرهنگی و گردشگری ایران

نویسنده : فرناز رهبران رنجبر

به منظور افزایش آمار ورود گردشگران فنلاندی به کشور، باید ظرفیت‌های فرهنگی و گردشگری ایران به گردشگران فنلاند شناسانده شود.

موزه‌ی هنری زیرزمینی هلسینکی در یک نگاه

نویسنده : مریم آقائی

اگر روی سطح زمین باشیم گویی از ماه فرار کرده و به زمین رسیده‌ایم و اگر در زیرِ زمین باشیم گویی در دنیایی دیگر هستیم. موزه‌ی هنرهای معاصر هلسینکی با معماری خاصش، در زیرِ زمین بنا شده است.

  • 0
  • چهار شنبه, ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ، ۱۱:۴۵
  • اروپا

هلسینکی، بهترین فرودگاه جهان برای خواب در سال ۲۰۱۷

نویسنده : نگین توکلی

فرودگاه بین‌المللی هلسینکی، پایتخت کشور فنلاند به‌عنوان بهترین فرودگاه برای استراحت و خواب در زمان تاخیر پرواز یا ترانسفر در سال ۲۰۱۷ شناخته شد.

صفحه ۱ از ۷