برترین هتل های کشور به انتخاب کاربر

مقالات مرتبط با قبرس

قبرس از تیرماه مجددا پذیرای گردشگران خواهد بود

نویسنده : صدیقه شجاعی

قبرس که به‌خاطر شیوع بیماری کرونا، ممنوعیت پرواز و تردد در کل کشور را اعمال کرده بود، قصد دارد از تیرماه دوباره پذیرای گردشگران باشد.

بازدید از نیکوزیای قبرس؛ آخرین پایتخت تقسیم‌شده‌‌ی جهان

نویسنده : زینب موحدی

قبرس، سومین جزیره‌ی بزرگ در دریای مدیترانه است و از آب‌وهوایی مشابه سایر جزیره‌های منطقه برخوردار است. آنچه این جزیره را از سایرین متمایز می‌سازد، دیواری است که از وسط پایتخت آن عبور می‌کند.

  • 0
  • دوشنبه, ۱۳ آبان ۱۳۹۸ ، ۱۲:۰۰
  • اروپا

تور مجازی: قبرس؛ زادگاه الهه عشق

نویسنده : زینب موحدی

جاذبه‌های گردشگری قبرس تنها شامل بازدید از موزه‌ها و سایت‌های باستان‌شناسی این کشور که عمری به قدمت دوران نوسنگی دارد، نیست. قبرس، یکی از بهترین ساحل‌های دریای مدیترانه برای غواصی را دارد.

ماجرای تصویر پرچم بزرگ در کوه های قبرس شمالی چیست؟

نویسنده : صدیقه شجاعی

دردامنه کوه‌ها کایرینیا در قبرس شمالی، تصویر پرچم بسیار بزرگی کشیده شده که از اکثر نقاط نیکوزیا (پایتخت قبرس) قابل مشاهده است.

از جشنواره های دیدنی قبرس بیشتر بدانید

نویسنده : صدیقه شجاعی

جشنواره‌هایی نظیر جشنواره گل رز، روز استقلال قبرس، جشنواره هنر خیابانی و جشنواره توت فرنگی در طول سال در قبرس برگزار می‌شود و امکان آشنایی با فرهنگ غنی این کشور را فراهم می‌کنند.

با آداب و رسوم مردم قبرس آشنا شوید

نویسنده : صدیقه شجاعی

قبرس از دو بخش یونانی‌نشین و ترک‌نشین تشکیل می‌شود که از پیروان دین مسیحیت و اسلام به حساب می‌آیند و هر یک آداب و رسوم خاص خود را دارند.

پافوس در یک نگاه

نویسنده : صنم وفقی

پافوس یکی از شهرهای ساحلی قبرس به شمار می‌رود. نام این شهر در فهرست میراث فرهنگی و طبیعی یونسکو به ثبت رسیده است. خانه دیونیسوس، پارک باستان‌شناسی کاتو پافوس و پارک آبی آفرودیت پافوس از دیدنی‌های پافوس محسوب می‌شوند.

صفحه ۱ از ۴

مسافران پرسش‌های خود را مطرح کرده‌اند و دیگر کاربران ما به آن‌ها پاسخ داده‌اند.

  • کاراکتر باقی مانده
  • delete
    طرح پرسش