مقالات مرتبط با قاهره

تور مجازی اهرام مصر؛ آخرین بازمانده از عجایب هفتگانه

نویسنده : صدیقه شجاعی

بدون شک بازدید از اهرام مصر در صدر فهرست سفرهای هر گردشگری قرار دارد؛ اما اگر امکان سفر برایتان مهیا نیست، با تور مجازی از این عجایب شگفت‌آور دیدن کنید.

نخستین جنگل‌های عمودی آفریقا در مصر ساخته می‌شود

نویسنده : صدیقه شجاعی

قاهره از پروژه‌ی نخستین جنگل‌های عمودی خود خبر داده که در آفریقا سابقه نداشته است و به نظر می‌رسد، کار ساخت آن در سال ۲۰۲۰ کلید بخورد.

۲۵ تصویر شگفت انگیز از مصر را به تماشا بنشینید

نویسنده : مریم آقائی

مصر به‌عنوان یکی از قدیمی‌ترین مقاصد گردشگری هنوز هم جذابیت‌های ناشناخته بسیاری دارد. از زندگی شهری گرفته تا ناشناخته‌هایی در دل بیابان‌های مصر که بیننده را مسحور می‌کند.

برترین شهرهای باستانی دنیا در کدام کشورها قرار دارند؟ (قسمت اول)

نویسنده : مریم آقائی

اماکن باستانی که در سرتاسر دنیا قرار دارند، نمادی از تمدن باستانی بشر و قدرت آن‌ها در ساخت سازه‌هایی عظیم و عجیب است. اما برترین شهرهای باستانی دنیا کجا قرار دارند؟

روسیه پروازهای قاهره را از سر می‌گیرد

نویسنده : راضیه شاهوردی

روسیه با گذشت دو سال از توقف پروازهایش به مقصد مصر، که به علت یک حادثه‌ی تروریستی انجام شده بود، مجددا از سر خواهد گرفت.

پروازهای روسیه به مقصد قاهره از نو از سر گرفته می‌شود

نویسنده : تیم کجارو

مقامات وزارت گردشگری مصر پیش‌بینی می‌کنند تورهای گردشگری روس از ماه ژانویه، پس از یک‌سال وقفه سفرشان به این کشور را از سر بگیرند.

بازار خان الخلیلی، خریدی متفاوت در قاهره

نویسنده : نیلوفر دوشیری

بازار خان الخلیلی بازاری قدیمی است که در محله‌ی مسلمان نشین شهر قاهره قرار دارد. این بازار با وجود بافت سنتی خود، بسیار مورد توجه و علاقه‌ی گردشگران است و همه‌ی آن‌هایی که به قاهره سفر می‌کنند، حتما به این بازار نیز سر می‌زنند. در ادامه و برای آشنایی بیشتر با این بازار با کجارو همراه شوید.

صفحه ۱ از ۲