مقالات مرتبط با بوردو

پایگاه زیردریایی فرانسه، بزرگ‌ترین مرکز هنرهای دیجیتال جهان می‌شود

نویسنده : زینب موحدی

قرار است یکی از پایگاه‌های زیردریایی در زمان جنگ جهانی دوم به بزرگ‌ترین مرکز هنرهای دیجیتال جهان تغییر کاربری بدهد. این مرکز از آوریل سال آتی شروع به کار خواهد کرد.

راهنمای سفر به فرانسه

نویسنده : حمیده کریمی

فرانسه، جاذبه‌های دیدنی متعددی دارد و یکی از مقاصد گردشگری محبوب در دنیا است. این کشور زیبا، غذاهایی لذیذ، تاریخی غنی و پربار و فضایی دوست‌داشتنی دارد.

کارت گردشگری بوردو (Bordeaux Metropole City Pass) چیست؟

نویسنده : صنم وفقی

بوردو با کشتزارهای مشهور انگور، موزه‌های هنری و بناهای قرن هجدهمی، یکی از مقاصد لوکس گردشگری در فرانسه است. با خرید کارت گردشگری بوردو، اقامت هوشمندانه‌تری را در بوردو رقم بزنید، بیشتر ببینید و کمتر هزینه کنید.

راهنمای سفر به بوردو (BORDEAUX)، فرانسه

نویسنده : حمیده کریمی

بوردو شهری بندری است که در کنار رود گارون (Garonne) در جنوب غربی فرانسه قرار دارد. بخش تاریخی شهر بوردو به عنوان مجموعه‌ای از آثار معماری شهری بی‌نظیر از قرن هجدهم، به عنوان میراث جهانی یونسکو انتخاب شده است. برای آشنایی بیشتر با این شهر تاریخی و دیدنی و اطلاع از هزینه‌های سفر به بوردو، با کجارو همراه باشید.

١۵ جنگل مرموز و شگفت انگیز دنیا

نویسنده : علی نظرپور

جنگل‌ها، فضای مرموز و افسونگری دارند که همه‌ی ما را به گذشته‌ها می‌برند،  خواه به عنوان یک عکاس در آن‌ها قدم بگذاریم یا اینکه دنبال گذراندن اوقات خوش آخر هفته باشیم. یک جنگلِ طبیعی، سالم و انبوه، مانند کلیسای جامعی است، که برای نمایش شکوه و عظمت طبیعت ساخته شده است. شاید همین موضوع باعث شده است ما چنین عکس‌های زیبایی را برای شما پیدا کنیم. درادامه با کجارو همراه باشید.

  • 6
  • چهار شنبه, ۳۱ تیر ۱۳۹۴ ، ۲۱:۰۴
  • اروپا

مسافران پرسش‌های خود را مطرح کرده‌اند و دیگر کاربران ما به آن‌ها پاسخ داده‌اند.

  • کاراکتر باقی مانده
  • delete
    طرح پرسش