برزیل

مکان‌های خطرناک دنیا را بهتر بشناسیم

نویسنده : پویان میهن‌پرست

خطرناک‌ترین مکان های دنیای ما کدامند؟ چه چیزی باعث شده است تا این نقاط از کره زمین ما، تبدیل به چنین جاهای خطرناکی شوند؟ برای دانستن این سوال‌‌ها، در کجارو همراه ما باشید.

کجا مورچه فشنگی ببینیم؟

نویسنده : شایان شفایی

مورچه‌های فشنگی یا مورچه‌های گلوله زن یکی از حشرات عجیب و خطرناک در گردشگری حیات وحش هستند. در ادامه با کجارو همراه باشید.

کجا گاو دریایی ببینیم؟

نویسنده : شایان شفایی

گاو دریایی یکی از جانوران محبوب و شاخص گردشگری حیات وحش است که شاید همه با آن آشنایی نداشته باشند. با کجارو همراه باشید.

پومرود، آلمانی ترین شهر برزیل

نویسنده : مینا رهبری

پومرود یکی از شهرهای آلمانی‌نشین برزیل است که بیشتر از هر شهر آلمانی دیگر در این کشور، شما را به یاد آلمان می‌اندازد. برای آشنایی با این شهر و داستان آن، با کجارو همراه شوید.

کجا تاپیر ببینیم؟

نویسنده : شایان شفایی

تاپیر جانوری است که شاید تمام گردشگران با آن آشنایی نداشته باشند اما همچنان در گردشگری حیات وحش شاخص است. با کجارو همراه باشید.

راهنمای سفر به برزیل

نویسنده : حمیده کریمی

برزیل، یکی از مقصدهای محبوب گردشگری در دنیا است. در این مقاله‌ی راهنمای سفر کجارو با نکاتی مهم برای سفر به برزیل آشنا می‌شویم. با کجارو همراه باشید.

۱۰ مقصد هیجان انگیز گردشگری ماجراجویانه

نویسنده : رضا صادقی مقدم

تا به حال خواسته‌اید که به سفر خود کمی هیجان کنترل شده بدهید؟ رفتن به مقصدی غیر معمول، انجام یک مسابقه، سفر به هدف اکتشاف مکان‌های دور افتاده و موارد مشابه می‌توانند تجربه‌ای متفاوت برای شما خلق نمایند. با کجارو همرا باشید تا ۱۰ مقصد برتر گردشگری ماجراجویانه را بررسی کنیم.

مقاصد گردشگری ورزشی برتر (قسمت اول)

نویسنده : رضا صادقی مقدم

گردشگری ورزشی به معنی سفرکردن به منظور تماشا یا شرکت کردن در یک فعالیت یا رویداد ورزشی است. برای آشنایی با مقاصد و فعالیت‌های برتر این نوع گردشگری با کجارو همراه باشید.

ویزای برزیل برای گردشگران چهار کشور به طور دائمی حذف می‌شود

نویسنده : تیم کجارو

دولت برزیل در حال بررسی حذف دائمی ویزا برای گردشگران چهار کشور جهان است.

برترین تولیدکنندگان قهوه در جهان

نویسنده : امیرعلی محمودی

کشورهایی که در زمینه‌ی کشت و زرع قهوه فعالیت می‌کنند، سالانه میلیون‌ها تن دانه‌ی قهوه تولید کرده و به جهان عرضه می‌کنند. با کجارو همراه باشید و در این مقاله با ۱۰ تولیدکننده‌ی برتر قهوه در سراسر جهان آشنا شوید.

صفحه ۱ از ۸
عضو کانال تلگرام کجارو شوید