پرداخت وام ۳۰ میلیونی به هر خانوار با هدف رونق سفر

سعیده خلیلی‌صفا
سه شنبه، ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۱۱
پرداخت وام ۳۰ میلیونی به هر خانوار با هدف رونق سفر

مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی از تخصیص ۳۰ میلیون تومان وام سفر به کارکنان دولت از محل تسهیلات تبصره ۱۸ خبر داد. 

روح‌الله حسین‌زاده، مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی از رونمایی پلتفرم جدیدی به نام «ایران‌سفر» با هدف ارزان‌سازی سفر و تخصیص ۳۰ میلیون تومان وام سفر به کارکنان دولت از محل تسهیلات تبصره ۱۸ خبر داد و درباره این پلتفرم گفت:

«ایران سفر» توسط شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی با همکاری بخش خصوصی به‌منظور ارزان‌سازی سفر طراحی شده و قرار است در نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی تهران در بهمن‌ماه ۱۴۰۱ رونمایی ‌شود.

به گفته مدیرعامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی، این پلتفرم با هدف توسعه و رونق سفر و گردشگری، به علاقه‌مندان خدمات ارزان‌ و مشاوره سفر ارائه می‌کند.

او ادامه داد:

افراد با مراجعه به این پلتفرم می‌توانند علاقه‌مندی خود را برای سفر به نقاط مختلف اعلام کنند و علاوه بر دریافت مشاوره، سفر ارزانی را برنامه‌ریزی کنند.

حسین‌زاده همچنین گفت:

با ۱۵ دستگاه تفاهم‌نامه امضا کردیم و با ابلاغ تبصره ۱۸، تسهیلاتی ارائه خواهد شد تا کارکنان دولت بتوانند از گردشگری و سفر ارزان استفاده کنند.

مدیرعامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی افزود:

«کارت سفر» به‌صورت ارزان و اقساطی است و مبلغ تسهیلات آن ۳۰ میلیون تومان با نرخ چهار درصد برای هر خانوار است که با همکاری بانک شهر انجام خواهد شد.

حسین‌زاده افزود:

«ایران سفر»، پلتفرم رسمی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خواهد بود. این مجموعه کمک جدی به بخش خصوصی خواهد کرد تا بتوانند توانمندی‌ها و ظرفیت‌های خود را در حوزه سفر ارزان ارائه کنند.

 

منبع ایسنا

دیدگاه