مدیر عامل مستربلیط خبر داد: کاهش ۲۰۰ هزار تومانی نرخ پروازهای داخلی

تیم  کجارو
چهار شنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۰
مدیر عامل مستربلیط خبر داد: کاهش ۲۰۰ هزار تومانی نرخ پروازهای داخلی

در پی کاهش حجم سفرهای هوایی، نرخ بلیط هواپیما در حدود ۲۰ درصد کاهش یافت.

مدیرعامل استارت آپ مستربلیط با اعلام این خبر گفت:

طی یک ماه اخیر به‌دلیل سرعت گرفتن انتشار ویروس کرونا شاهد کاهش حجم سفرهای هوایی و در پی آن ارزان شدن قیمت بلیط هواپیما در مسیرهای داخلی هستیم.

حمیدرضا اشجع افزود:

در حال حاضر میانگین نرخ بلیط هواپیما برای مسیرهای داخلی از حدود ۷۰۰ هزار تومان به ۵۰۰ هزار تومان رسیده است و این نشان‌دهنده کاهش حدود ۲۰۰ هزار تومانی قیمت بلیط هواپیما در مدت اخیر است.

به گفته وی بررسی مسیرهای پرتردد بین شهری گویای این موضوع است که در حال حاضر بیشتر سفرها هوایی، تجاری و در مسیرهای تهران-مشهد-تهران، تهران-اهواز-تهران، تهران-شیراز-تهران و تهران-بندر عباس- تهران انجام شده است.

مدیر عامل استارت آپ مستربلیط همچنین افزود:

این نکته را باید لحاظ کرد که بخشی از سفرهای تجاری بین شهری، زمینی انجام می‌شود که در این زمینه سرویس سواری بین شهری مستربلیط بخش زیادی از این سفرها را پوشش داده است. امنیت، سرعت و سهولت انجام سفر با سرویس سواری بین شهری مستربلیط موجب محبوبیت آن نزد مسافران شده است.

مستر بلیط یکی از مطرح ترین استارت آپ های حوزه گردشگری ایران است که سبدی کامل از خدمات سفر را به مسافران ارائه می‌دهد. این استارت آپ در حال حاضر امکاناتی چون پیش‌بینی قیمت و اعلام کاهش قیمت بلیط هواپیما به مسافران، پشتیبانی ۲۴ ساعته و... را برای مسافران در نظر گرفته است. توصیه ما به شما این است که تا حد امکان از سفر در شرایط فعلی خودداری کنید؛ اما اگر قصد خرید بلیط سفر برای سفرهای ضروری دارید به اپلیکیشن و وب‌سایت مستربلیط مراجعه کنید.

مطالب مرتبط:

    برچسب‌ها پرواز

    دیدگاه