نظارت بر کودکان در فضای مجازی

بخش تبلیغات
سه شنبه، ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۰
نظارت بر کودکان در فضای مجازی

اگر قصد دارید گوشی همراه یا تبلت خود را در اختیار فرزندتان بگذارید، به شما پادویش پرنتال کنترل نسخه اندروید را معرفی می‌کنیم.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ کجارو در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

اگر قصد دارید گوشی همراه یا تبلت خود را در اختیار فرزندتان بگذارید و هم‌زمان بر اعمال و رفتار او در فضای کاربری دستگاه یا در اینترنت نظارت داشته باشید، به شما پادویش پرنتال کنترل نسخه اندروید را معرفی می‌کنیم.

از طریق پادویش پرنتال کنترل نسخه اندروید می‌توانید دسترسی فرزند خود را بر اساس برنامه زمان‌بندی شده محدود کرده و بر آن نظارت داشته باشید. برای مثال می‌توانید دسترسی او به شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام، واتس آپ، سروش و غیره را قطع یا محدود کنید.

رپورتاژ

پادویش پرنتال کنترل چیست؟

پرنتال کنترل اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که به واسطه آن می‌توانید کنترل کاملی بر استفاده کودکان از گوشی همراه داشته باشید. در شرایط کنونی که کودکان در معرض فناوری‌های پیشرفته و استفاده مداوم از گوشی و تبلت قرار گرفته‌اند، پادویش پرنتال کنترل بهترین گزینه برای حفظ سلامت جسمی و روحی فرزندان در مقابل ضررهای جبران ناپذیری است که فناوری به‌دنبال می آورد. به‌عنوان مثال شما می‌توانید پس از نصب پرنتال کنترل پادویش مشخص کنید که فرزندتان در روز تنها سه ساعت زمان دارد که از گوشی استفاده کند.

 

مزایای پادویش پرنتال کنترل اندروید

یکی از مزیت‌هایی که با نصب این اپلیکیشن از آن برخوردار خواهید شد محدود نمودن برنامه‌های مورد استفاده است. به واسطه این قابلیت می‌توانید تمامی برنامه‌های خود را کنترل کرده و تنها برخی از برنامه‌ها را در دسترس فرزندتان قرار دهید. شما می‌توانید  این کار را از طریق تعیین برنامه هفتگی در اپلیکیشن پادویش پرنتال کنترل اندروید انجام دهید.

با محدود کردن امکاناتی همچون بلوتوث، وای‌فای و دوربین می‌توانید در برنامه هفتگی خود کنترل بیشتری داشته باشید و برای آن محدودیت‌های زمانی تعیین کنید.

در ادامه برخی از مزیت‌های این اپلیکیشن را مشاهده می‌کنید:

 • پشتیبانی از دو زبان فارسی و انگلیسی
 • مدیریت فعال و غیر فعال نمودن وای‌فای، بلوتوث، دوربین
 • مدیریت زمان استفاده نمودن از گوشی همراه
 • عدم امکان حذف برنامه توسط فرزندان
 • عدم امکان ارسال ناخواسته تصاویر شخصی برای دیگران در شبکه‌های اجتماعی
 • مسدودسازی برنامه‌های جدید نصب شده
 • و...

رپورتاژ

دانلود پادویش پرنتال کنترل

اگر می‌خواهید از پادویش پرنتال کنترل نسخه اندروید استفاده کنید و از مزیت‌های آن بهره‌مند شوید همین حالا می‌توانید آن را از اینجا دانلود کنید. بدون هیچ‌گونه دردسری آن را روی گوشی خود نصب کرده و با خیال راحت به مراقبت از فرزند دلبندتان بپردازید.

شما می‌توانید این محصول را به‌مدت ۲۰ روز به‌صورت رایگان استفاده کنید. در صورت تمایل می‌توانید لایسنس یکساله محصول را خریداری کنید.

برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر درباره اپلیکیشن پرنتال کنترل به سایت www.mypadvish.ir مراجعه کنید.

مطالب مرتبط:

  برچسب‌ها تبلیغات

  دیدگاه