سامانه مجازی و نقشه گردشگری اراضی عباس آباد رونمایی شد

سعیده خلیلی‌صفا
سه شنبه، ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۷
سامانه مجازی و نقشه گردشگری اراضی عباس آباد رونمایی شد

سامانه مجازی و نقشه گردشگری منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد همزمان با طرح استقبال از بهار و در راستای تحقق تهران هوشمند در مرکز همایش سپهر رونمایی شد.

صبح امروز در مراسمی با حضور مدیرعامل شرکت اراضی عباس آباد و جمعی از مدیران میراث فرهنگی و شهرداری تهران از سامانه مجازی و نقشه گردشگری اراضی عباس آباد رونمایی شد. این سامانه در راستای ارتقای خدمات رسانی به شهروندان و گردشگران از اراضی عباس آباد به عنوان نگین سبز و قطب گردشگری پایتخت به ویژه در شرایط پاندمی کرونا و لزوم رعایت بیشتر پروتکل های بهداشتی طراحی و رونمایی شد.

سید محمد حسین حجازی مدیرعامل اراضی عباس آباد در آیین رونمایی از این سامانه بر لزوم افزایش کیفیت خدمات الکترونیک و مجازی به منظور بهره‌مندی بیشتر گردشگران تاکید کرد و افزود:

پس از طی روال اداری در سال ۱۴۰۰ ان‌شاءلله شاهد میزبانی منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد از اجلاس جهانی گردشگری شهری خواهیم بود.

طبق گفته طراح سامانه مجازی گردشگری عباس آباد هدف اصلی طراحی این تور مجازی فراهم کردن امکان بازدید مجازی از امکانات منطقه گردشگری عباس آباد در دوران پاندمی کرونا و البته ترغیب گردشگران برای بازدید حضوری است.

گفتنی است سامانه مجازی مجموعه اراضی شامل ۱۰ هزار تصویر با تکنیک عکاسی ۳۶۰ درجه از کل اراضی عباس آباد و مراکز این مجموعه است که کاربران و گردشگران با آغاز سال نو مراجعه به درگاه abasabad.tehran.ir می‌توانند به صورت مجازی از کل مجموعه بازدید کنند.

همچنین نقشه گردشگری جدید این مجموعه نیز امروز رونمایی شد.

مطالب مرتبط:

    برچسب‌ها تور مجازی

    دیدگاه