رادار361 یک ابر متاسرچ

بخش تبلیغات
پنجشنبه، ۲۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۰
رادار361 یک ابر متاسرچ

در این مطلب می‌خواهیم شما را با یک متاسرچ (ابر جستجوی قوی) در حوزه رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما آشنا کنیم.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ کجارو در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

تصور کنید بعد از گذران روزهای پر مشغله کاری می‌خواهید برای سفری چند روزه برنامه‌ریزی کنید؛ با توجه به فصول مختلف، دیدنی‌های مورد نظر، هدف از سفر، زمان و... مقصد مناسبی را انتخاب می‌کنید. همان طور که می‌دانید؛ اولین نکته‌ای که در سفر باید به آن توجه کرد مشخص نمودن محل اقامت است. با ما همراه شوید در این مطلب می‌خواهیم شما را با یک متاسرچ (ابر جستجوی قوی) در حوزه رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما آشنا کنیم.

داستان جستجوی اقامتگاه مناسب

مقصد سفر خود را که انتخاب کردید؛ حال نوبت آن رسیده که محل اقامت خود را مشخص کنید؛ با وجود تولد اینترنت و ظهور وب‌سایت‌های مختلف دیگر بعید به نظر می‌رسد که راهی جز اینترنت بتواند مفید واقع شود. چایی داغ، دفترچه یادداشت و یک کامپیوتر با اتصال به اینترنت تمام آن چیزی است که در این مرحله به آن احتیاج دارید. اما داستان جستجوی هتل و اقامتگاه به اینجا ختم نمی‌شود...

به‌طور معمول وارد وب‌سایت گوگل می‌شوید و از طریق کادر ساده گوگل و وارد نمودن عبارات مرتبط و مورد نظرتان به جستجوی محل اقامتی مناسب می‌پردازید. با هر جستجو هر دفعه با صفحه‌ای جدید روبه‌رو می‌شوید. حال باید تک تک صفحات را ببینید و به این ترتیب گاه ساعت‌ها می‌گذرد و کماکان در حال جستجو هستید.

گرچه جستجو از طریق گوگل مشکل نیست، اما باید بگوییم وقتی بخواهید در حوزه‌ای مشخص جستجو کنید کار دشواری پیش رو خواهید داشت. چراکه وفور محتواهای مختلف از جمله متنی، صوتی و... شما را درگیر فرایندی زمان بر و طولانی می‌کند. اگر خیلی اهل جستجو نباشید، با اولین یا نهایتا دومین وب‌سایت پیشنهادی گوگل، رزرو هتل خود را به‌صورت آنلاین انجام خواهید داد.

اگر هم به جستجو ادامه دهید و به وب‌سایت‌های صفحه اول گوگل اکتفا نکنید؛ در این روند وارد تعداد بسیاری وب‌سایت‌های آنلاینی می‌شوید که گاه از اعتبار آن‌ها بی‌خبرید. اعتبار سنجی وب‌سایت‌های آنلاین گرچه کاری غیرممکن نیست، اما نیازمند زمان و روندی طولانی است.

آنچه از چشم بسیاری از کاربران مخفی می‌ماند این است که بسیاری از وب‌سایت‌های رزرو هتل به‌روزرسانی نشده‌اند. قیمت‌های مختلف، تعدادی عکس و گاه توضیحاتی کوتاه  همه آن چیزی است که از ورود به وب‌سایت‌های پیشنهادی گوگل نصیب‌تان می‌شود و در نهایت نیز با شک و دودلی مجبور به انتخاب می‌شوید.

اما ما راه ساده‌تری برای رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما داریم که در ادامه به آن می‌پردازیم. به نظر می‌رسد با توجه به اهمیت متاسرچ بهتر است قبل از پرداختن به معرفی کامل رادار361 تعریفی از این ابزار قدرتمند داشته باشیم.

متاسرچ چیست؟

رپورتاژ

با ظهور اینترنت و تبدیل جهان به یک دهکده کوچک و همین طور وفور وب‌سایت‌ها و کسب و کارهای مختلف با محتوای گوناگون نیاز به یک ابزار جستجوی حرفه‌ای بیش از پیش احساس می‌شود. ابزاری که بتواند در میان انبوه داده‌های اینترنتی جستجو کند تا به کاربر در رسیدن به هدف و محتوای مورد نظرشان کمک کند.

متاسرچ در واقع یک موتور جستجوی تخصصی است که واسطه‌ای میان وب‌سایت‌های مختلف و کاربران محسوب می‌شود به این ترتیب می‌تواند در زمانی کوتاه کاربر را به نتیجه دلخواهش برساند. ناگفته نماند؛ متاسرچ جستجوی خود را فقط در حوزه تخصصی خود انجام می‌دهد. برای مثال اگر مد نظر شما جستجوی اقامتگاه مناسب است متاسرچی که برای این منظور برنامه‌ریزی شده می‌تواند تمامی وب‌سایت‌های فعال در این حوزه را جستجو کند و نتیجه را در اختیار شما قرار دهد.

 متاسرچ یک ابزار قدرتمند است که در حال حاضر با وجود پیچیدگی‌ها و وفور وب‌سایت‌های مختلف نمی‌توان از آن غافل شد. چراکه تاثیری بسزایی در روند جستجوی شما خواهد داشت.

مزایای استفاده از رادار361

رادار361 یک متاسرچ ( موتور جستجو) در حوزه رزرو هتل و خرید بلیط هواپیماست که می‌تواند همان طور که در تعریف متاسرچ آمد؛ خیال شما را از بابت جستجو در وب‌سایت‌های رزرو هتل راحت کند. ویژگی‌های خوب سایت رادار361 به‌عنوان یک جستجوگر تخصصی کم نیست. جالب است بدانید مهم‌ترین ویژگی رادار را نمی‌توان به‌طور دقیق مشخص کرد چراکه تمام ویژگی‌های خوب یک متاسرچ قوی را دارد. در ادامه به برخی از این ویژگی‌ها اشاره می‌کنیم.

 • رادار می‌تواند در چند ثانیه تمامی سرویس‌های جستجوگر در حوزه تخصصی خود را (رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما) جستجو کند و نتیجه را در اختیار کاربر قرار دهد.
 • در سایت رادار361 ارزان‌ترین فروشندگان هتل و خطوط پروازی مختلف در اختیارتان قرار می‌گیرد به این ترتیب می‌توانید در هزینه‌های خود به‌طور قابل توجهی کاهش داشته باشید.
 • سایت رادار361 معتبرترین فروشندگان آنلاین رزرو هتل را در سامانه خود دارد.
 • هر سه ساعت یک بار قیمت‌های هتل‌ها و بلیط هواپیما در سایت رادار بروز می‌شود، به این ترتیب با خیال راحت می‌توانید قیمت‌ها را مقایسه کرده و ارزانترین فروشنده را انتخاب کنید.
 • در سایت رادار می‌توانید تمامی نظرات مسافران را که در وب‌سایت‌های معتبر رزرو هتل به ثبت رسیده است را به‌صورت یک‌جا ببینید.
 • در سایت رادار مجموعه کاملی از عکس‌های هتل‌ها را می‌توانید داشته باشید و این ویژگی موجب می‌شود با تصویری شفاف و آگاهی کامل از هتل مورد نظرتان رزرو خود را انجام دهید. رادار به‌صورت اتوماتیک تمام عکس‌های موجود از هتل‌ها را (در وب‌سایت‌های معتبر) جمع آوری کرده و به‌صورت یک‌جا به شما نمایش می‌دهد.
 • در سایت رادار هرآنچه قبل از رزرو هتل نیاز دارید بدانید در اختیار شما قرار می‌گیرد؛ توضیحات کاملی در مورد هتل‌های مختلف نظیر؛ خدمات و امکانات، واحدهای پذیرایی، انواع اتاق‌ها و امکانات آن‌ها و موقعیت مکانی هتل را در سایت رادار خواهید داشت.

چگونه از سایت رادار بیشترین بهره را ببریم؟

استفاده از سایت رادار بسیار ساده است. کافی است وارد آدرس www.radar361.com  شوید. با کلیک روی آیکن هتل وارد صفحه رزرو هتل می‌شوید. در این صفحه هتل‌ها را بر اساس نام هتل یا نام شهر می‌توانید جستجو کنید. اگر نام هتل انتخابی خود را می‌دانید؛ در کادر جستجو نام هتل را وارد کنید و تاریخ ورود و خروج را مشخص کنید. توصیه می‌کنیم بخش ظرفیت‌ها (بر اساس تعدا نفرات) را هم مشخص کنید تا فهرستی کوتاه‌تر نصیبتان شود و راحت‌تر رزرو خود را انجام دهید.  

بعد از وارد نمودن اطلاعات خواسته شده روی جستجو کلیک کنید. به این ترتیب فهرستی از فروشندگان و تامین کنندگان هتل انتخابی شما روبرویتان قرار می‌گیرد. در این مرحله ارزان‌ترین فروشنده هتل انتخابی شما نیز توسط رادار معرفی می‌شود. در سایت رادار در واقع رزرو هتل از طریق وب‌سایت فروشنده‌ای که شما انتخاب می‌کنید، انجام می‌پذیرد. با انتخاب فروشنده مورد نظرتان با یک کلیک می‌توانید به سایت فروشنده متصل شوید و رزرو خود را طی مراحلی ساده و مشخص انجام دهید.

همان طور که ذکر شد؛ در سایت رادار می‌توانید هتل‌های شهرها را نیز جستجو کنید. برای این منظور باید "نام شهر" را در کادر مربوطه وارد کنید. در این صورت فهرستی از هتل‌های شهر مقصد مورد نظرتان را خواهید داشت. با وجود این فهرست جامع می‌توانید گزینه‌هایی همچون قیمت‌ها، خدمات و امکانات هتل‌ها و... را مقایسه کنید و بهترین هتل را که با شرایط شما سازگاری بیشتری دارد، انتخاب کنید.

فیلترهای موجود در سایت رادار

در سایت رادار361 فیلترهای موثر و کاربردی برای جستجوی هتل مورد نظر شما موجود است. با استفاده از این فیلترهای می‌توانید این فهرست را کوتاه‌تر کنید و زودتر به نتیجه دلخواه‌تان برسید. در سایت رادار جستجوی خود را می‌توانید بر اساس فیلترهایی نظیر هزینه (محدوده هزینه پرداختی مورد نظر شما) نوع اقامتگاه، خدمات و امکانات، تعداد ستاره‌ها و امتیاز تغییر دهید.

گفتنی است در جستجوی شهرهای پر طرف‌داری همچون شهرهای شمالی، شهرهای زیارتی، جزیره کیش و... فیلترهای دیگری نظیر دوری و نزدیکی به ساحل، خارج از محدود ترافیک، یا دوری و نزدیکی به زیارتگاه ها و... نیز در این سایت پیش‌بینی شده است. 

خرید بلیط هواپیما در سایت رادار361

رپورتاژ

ویژگی‌های خوب رادار به  اینجا ختم نمی‌شود؛ اگر برای یک سفر هوایی برنامه‌ریزی کرده‌اید؛ باز هم می‌توانید روی سایت رادار361 حساب باز کنید. چراکه همان طور که ذکر شد سایت رادار در زمینه خرید بلیط هواپیما نیز فعال است. با کلیک روی آیکن هواپیما وارد بخش پرواز سایت رادار می‌شوید. در این صفحه کادری ساده روبرویتان قرار می‌گیرد که می‌توانید در آن مبدا و مقصد و تاریخ پرواز را مشخص کنید و سپس روی جستجو کلیک کنید. در صفحه پیش رو فهرستی از پروازهای مختلف در مقابلتان قرار می‌گیرد.

در این قسمت نیز فیلترهای رادار به کمکتان می‌آید و می‌توانید فهرست پروازهای رادار را بر اساس آنچه مد نظرتان است مرتب کنید. از فیلترهای این بخش می‌توان به ارزانترین قیمت، نزدیک‌ترین زمان، پیشنهاد رادار و سریع‌ترین زمان اشاره کرد. از فیلترهای دیگری نظیر؛ ساعت پرواز، نوع هواپیما، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی نیز غافل نشوید چراکه بی‌تردید زودتر شما را به نتیجه دلخواه می‌رساند.

در پایان باید گفت؛ با وجود ایجاد یک ابزار جستجوی قوی جستجوی آنچه مد نظرتان است براحتی انجام می‌‌پذیرد. با استفاده از سایت رادار361 خیال خود را از بابت یک جستجوی وقت‌گیر در وب‌سایت‌های رزرو هتل راحت کنید و این روند جستجوی دقیق را به رادار بسپارید.

 با استفاده از سایت رادار361 چه با هدف رزرو هتل و چه به هدف خرید بلیط هواپیما وارد سایت رادار شوید رضایت خاطرتان جلب خواهد شد. نکته مهم اینکه با استفاده از سایت رادار تفاوتی چشمگیر و جدی در تقلیل هزینه‌های اقامتی وتهیه بلیط هواپیما خواهید داشت و این خواسته‌ای است که نصیب هر مسافری نمی‌شود. با یک بار استفاده از سایت رادار پاگیرش می‌شوید و در سفرهای بعدی نیز از این سایت بهره خواهید برد. پس با خیال راحت از طریق سایت رادار361 رزرو خود را انجام دهید.

مطالب مرتبط:

  برچسب‌ها تبلیغات

  دیدگاه