بهترین‌های قرن را آرزو کن و آخرین ماجراجوی قرن باش

بخش تبلیغات
پنجشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۰
بهترین‌های قرن را آرزو کن و آخرین ماجراجوی قرن باش

شهر فافا شما را به جشنواره «آخرین ماجراجوی قرن» دعوت می‌کند، یک ماجراجویی پرهیجان با سکه و شمش‌های طلا.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ کجارو در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

فروشگاه اینترنتی شهرفافا یکی از بزرگ‌ترین فروشگاه‌های اینترنتی ایران، با قدمت بیش از ۲۲ سال این‌بار تنها با شرکت در جشنواره آخرین ماجراجوی قرن و کسب امتیاز رایگان، شما را به آرزوی داشتن یکی از بهترین کالاهای قرن ۱۴ خواهد رساند. پس فرصت را از دست ندهید و آرزو کنید.

قرن ۱۴ آخرین نفس‌های خودش را می‌کشد و حالا ما در شهرفافا تصمیم داریم با یک هیجان مضاعف، آخرین روزهای این قرن را برای شما لذت‌بخش و به‌یادماندنی‌تر کنیم. شهرفافا هر ساله جشنواره‌ای را به مناسبت یلدا با نام صد دانه یاقوت برگزار می‌کند؛ اما استقبال از جشنواره امسال بی‌نظیر بود و افراد زیادی خواستار ادامه‌دار شدن آن بودند. ازاین‌رو تصمیم گرفتیم این جشنواره را با جوایز متنوع‌ و ارزنده‌تر از جشنواره قبل و با نامی جدید و روالی که کمی تغییر کرده است، ادامه دهیم.

شما دعوت شدید

شهر فافا این‌بار شما را به جشنواره «آخرین ماجراجوی قرن» دعوت می‌کند، یک ماجراجویی پرهیجان با سکه و شمش‌های طلا. تنها کاری که برای حضور در این جشنواره باید انجام دهید، ثبت‌نام در  جشنواره و آرزو کردن است، یعنی به‌صورت رایگان در یک جشنواره بزرگ با جوایز ارزنده حضور پیدا خواهید کرد. حتی به پاس همراهی شما با شهرفافا، در ازای خرید محصولات مورد نیازتان، به شما شانس بیشتری برای برنده شدن در این قرعه کشی خواهیم داد.

رپورتاژ

آرزو کنید تا برآورده کنیم

جوایز جشنواره آخرین ماجراجوی قرن را از بین بهترین‌ کالاهای قرن ۱۴ انتخاب کرده‌ایم. این‌بار شما می‌توانید شانس بردن جوایزی همچون آیفون ۱۲،  لپ تاپ گیمینگ msi، لوازم‌خانگی مانند یخچال ساید بای ساید، ماشین ظرفشویی، جاروبرقی هوشمند و... را داشته باشید. جذابیت طلایی این جشنواره این است که شهرفافا همان جایزه‌ای را به برنده خوش شانس هدیه می‌دهد که خودش آرزو کرده است. در واقع شهرفافا با آخرین ماجراجوی قرن، به‌راحتی شما را به آرزوی داشتن یکی از بهترین کالاهای قرن ۱۴ خواهد رساند.

ثانیه‌ها را از دست ندهید و همین امروز آرزو کنید

جشنواره آخرین ماجراجوی قرن از ۱۸ بهمن ماه ۹۹ آغاز شده و تا ۱۸ اسفند ماه ۹۹ ادامه دارد. پس لحظه‌لحظه‌ها را از دست ندهید و از همین امروز جمع کردن شمش‌های طلا و شانس‌های بیشتر برای رسیدن به آرزویتان در جشنواره‌ی آخرین ماجراجوی قرن را شروع کنید.

مطالب مرتبط:

    برچسب‌ها تبلیغات

    دیدگاه