تعلیق مجوز پروازهای ۷ ایرلاین داخلی

پوریا  محمدی پیوند
چهار شنبه، ۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۳
تعلیق مجوز پروازهای ۷ ایرلاین داخلی

سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد که مجوز تعدادی از مسیرهای پروازی هفت شرکت هواپیمایی به‌دلیل عدم رعایت محدودیت ۶۰ درصدی تعلیق شده است.

سازمان هواپیمایی کشوری در اطلاعیه‌ای با اشاره به عدم توجه تعدادی از شرکت‌های هواپیمایی به هشدارهای این سازمان مبنی بر عدم رعایت دقیق شیوه‌نامه‌های بهداشتی شامل محدودیت ۶۰ درصدی ظرفیت هواپیما در پروازهای داخلی و همچنین فروش بلیط بالاتر از سقف نرخی تعیین‌شده، از تعلیق مجوز برخی از مسیرهای پروازی هفت شرکت هواپیمایی متخلف خبر داد. در این اطلاعیه آمده است:

بدیهی است درصورت تکرار تخلفات ذکر‌شده، شرکت‌های هواپیمایی مذکور اعلام عمومی می‌شوند و در جهت حفظ حقوق عامه به مراجع ذی‌ربط معرفی خواهند شد.

بنا بر گفته سازمان هواپیمایی کشوری، مسافران قادرخواهند بود تا شکایت‌های خود را در خصوص موارد فوق‌الذکر به سازمان هواپیمایی کشوری جهت پیگیری ارسال کنند یا در سایت www.cao.ir به‌ثبت برسانند.

اگر قصد خرید بلیط هواپیما به هر یک از مقصدهای داخلی یا خارجی را دارید، با کمک موتور جست‌وجوی پرواز کجارو می‌توانید به آسانی فهرستی از فروشندگان معتبر را مشاهده و ارزان‌ترین بلیط را خریداری کنید.

مطالب مرتبط:

    منبع تسنیم
    برچسب‌ها پرواز هواپیمایی

    دیدگاه