شرایط تحصیل در نروژ در سال 2020 با موسسه Eustudy

بخش تبلیغات
سه شنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۰
شرایط تحصیل در نروژ در سال 2020 با موسسه Eustudy

موسسه  Eustudy در زمینه اخذ پذیرش از پذیرش و ویزا از دانشگاه‌های اروپایی فعالیت می‌کند.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ کجارو در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

موسسه Eustudy در سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را در زمینه اعزام دانشجو به کشور سوئد آغاز کرده است. در این سال‌ها موفق به اخذ پذیرش و ویزا برای هموطنان بسیاری شد و در این راستا موفق به همکاری و برگزاری همایش‌های مختلفی در دانشگاه های آزاد، شهید بهشتی و دیگر مراکز آموزشی شد. همچنین در چندین نوبت با بکارگیری و همکاری اساتید خارجی موفق به برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه مدت در ایران شد.

با توجه به تغییرات قوانین اعزام و مطابق نیاز دانشجویان عزیز  فعالیت این شرکت گسترش یافته و در حال حاضر با دانشگاه‌های بیشتر کشورهای اروپایی همکاری می‌کند.

تحصیل در نروژ به این دلیل گزینه خوبی است که یک کشور اسکاندیناوی توسعه یافته و پیشرو در عصر علم و ارتباطات است و بخاطر شهرت زیادی که در عرصه تحقیق به‌دست آورده، پیشنهاد بسیار خوبی برای هر دانش‌آموز بین‌المللی است.

یکی از بهترین مزیت‌های تحصیل در نروژ که می‌توان به آن اشاره کرد، استقبال از دانشجویان خارجی و رویکرد مساوات‌طلبانه برای آموزش عالی است و به همین دلیل است که این کشور در حال حاضر میزبان ۸۰۰۰ دانشجوی خارجی در سطوح مختلف تحصیل است و هم اکنون موسسه Eustudy  به عنوان یکی از قدیمی‌ترین موسسات دارای مجوز از وزارت علوم آماده اخذ پذیرش از دانشگاه‌های کشور نروژ برای متقاضیان است.

سال تحصیلی نروژ از ماه اوت تا ژوئن, با تعطیلات زمستان و بهار و تعطیلات طولانی‌‌تر بین ماه‌‌های ژوئن تا آگوست است. البته به طور مثال به عنوان یک دانشجوی کارشناس ‌ارشد در نروژ، به احتمال زیاد از این تعطیلات طولانی برای انجام تحقیق و نوشتن پایان‌‌نامه و گرفتن مدرک استفاده می‌کنید.

مدرک کارشناسی ارشد نروژ به طور معمول برای دو سال اجرا می شود و شامل ۱۲۰ واحد است. در برخی موارد، برنامه‌های دوره دوم معادل مدرک کارشناسی ارشد تنها شامل ۹۰ اعتبار ECTS تحصیلات رسمی است، اما این برنامه‌ها فقط برای نامزدهای دارای آموزش و تجربه کاری موجود در زمینه  مربوطه قابل استفاده است.

رپورتاژ

رنکینگ جهانی برترین دانشگاه های نروژ

در اینجا اطلاعاتی عمومی راجع به شرایط  کنونی در سال جدید و محدودیت‌های ناشی از ویروس کرونا در نروژ و سطح اروپا مطالعه می‌کنید.

شهروندان خارجی با ویزا ی دانشجویی به نروژ می‌توانند به این کشور بیایند، اما پس از ورود باید یک دوره قرنطینه انجام دهند.

اگر هنوز در نروژ نیستید، اما در یک دوره تحصیلی پذیرفته شده‌اید و قصد دارید برای این کار برنامه‌ریزی کنید باید برای راهنمایی‌های بیشتر با موسسه اعزام دانشجوی Eustudy که دارای مجوز رسمی از وزارت علوم است در تماس باشید.

براساس ارزیابی موسسه بهداشت عمومی نروژ از وضعیت COVID-19، دولت تصمیم گرفته است وضعیت کشورها و مناطق ذکر شده در زیر را به "قرمز" تغییر دهد. بنابراین توصیه های وزارتخانه در مورد سفرهای غیر ضروری از همان زمان در مورد این کشورها نیز اعمال می شود. از نیمه شب جمعه ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۰، هر کسی که از این کشورها و مناطق به نروژ وارد شود، باید به مدت ۱۰ روز در قرنطینه برود:

ایسلند و لتونی سوئد Keski-Suomi و Päijät Häme در فنلاند علاوه بر این، تصمیمی گرفته شده است که توصیه‌های سفرهای جهانی را برای اعمال تا ۱۵ ژانویه ۲۰۲۱ تمدید می‌کند.

در تاریخ ۲۵ ژوئن ۲۰۲۰، دولت نروژ برخی تغییرات در مورد محدودیت های سفر که در اوایل بهار امسال برای کنترل کردن ویروس کرونا ارائه شد، منتشر کرد.

از اول جولای ۲۰۲، کلیه دانشجویان بین‌المللی که به آنها پیشنهاد پذیرش در یک برنامه تحصیلی در دانشگاه نروژ داده شده است، مجاز به ورود به نروژ هستند. این مربوط به شهروندان اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا و شهروندان کشورهای خارج از اتحادیه اروپا است که قبلاً اجازه اقامت در نروژ را دریافت کرده‌اند.

با وجود این قوانین جدید، ما هنوز هم به شما توصیه می‌کنیم که ترم پاییز در خانه باشید و ورود خود به نروژ را برای ژانویه برنامه‌ریزی کنید. تعدادی از دانشجویان بین‌المللی که پیش از این در نروژ بودند در مورد تمدید مجوز این دوره به دلیل شیوع بیماری کرونا نگران هستند که خوشبختانه UDI مهلت مستندسازی مدارک را تمدید کرده است. سفارت سلطنتی نروژ در ابوظبی مسئولیت رسیدگی به درخواست‌های اجازه اقامت دانشجویی را بر عهده دارد. پذیرش در دانشگاه نروژ نقطه عطفی در پیشرفت آینده شماست و اینکه بتوانید این فرصت را دنبال کنید، بسیار مهم است. 

رپورتاژ

دانشگاه‌ها و کالج‌های دانشگاهی نروژ علی رغم اینکه کشور کوچکی است، تحصیلات با کیفیتی را ارائه می‌دهند که تبادلات بین‌المللی و دانشجویان متقاضی تحصیل از آن نیز بهره‌مند می‌شوند. تحصیل در نروژ امکان شغلی شما را چه در داخل و چه در خارج از کشور بهبود می‌بخشد. امروز احتمال اینکه از فضای غیررسمی دانشگاه غافلگیر شوید زیاد است. با فضای دیجیتالی جدید معلمان به راحتی قابل دسترس هستند، آموزش‌ها اغلب در گروه‌های کوچک برگزار می‌شود و به عنوان یک دانش آموز شما را به پرورش ذهن انتقادی ترغیب می‌کنند و ما معتقدیم این بهترین راه برای آماده‌سازی شما برای آینده است. تعدادی از برنامه‌ها و دوره‌های تحصیلی به زبان انگلیسی تدریس می‌شوند. دانشجویان غیر بومی انگلیسی می‌بینند که مهارت‌های انگلیسی آن‌ها در طول تحصیل در نروژ بهبود می‌یابد، به طوری که حتی دانشجویان بومی انگلیسی خسته نخواهند شد. سطح بالای انگلیسی در جامعه به طور کلی باعث شده مهاجرت به نروژ آسان‌تر شود. 

با مراجعه به وب سایت مؤسسه اعزام دانشجو Eustudy و تکمیل فرم ارزیابی رایگان، مشاوران موسسه در اسرع وقت با شما تماس گرفته و بهروز‌ترین اطلاعات در مورد تحصیل در کشور نروژ را در اختیاران قرار می‌دهند.

دیدگاه