خرید ویلای شهرکی در نوشهر یا خرید ویلای مستقل در شمال؟

خرید ویلای شهرکی در نوشهر یا خرید ویلای مستقل در شمال؟

بخش تبلیغات
| یکشنبه, ۲۹ دی ۹۸ ساعت ۱۶:۰۰

برای خرید ویلا در نوشهر معمولا با گزینه‌های زیادی روبرو هستید و تقریبا هیچ محدودیتی نخواهید داشت.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی کجارو در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

دلیل این امر افزایش ساخت‌وساز و خرید و فروش ویلا در این شهر است. ویلاهایی که در نوشهر به فروش می رسند، به دو دسته شهرکی و غیر شهرکی (مستقل) تقسیم می‌شوند. در این قصد داریم ویژگی ها و مزایا و معایب این دو دسته ویلا را بر شماریم که هنگام خرید ویلا در نوشهر آگاهی داشته باشید کدام ویلا بهتر است؟ ویلای شهرکی یا ویلای مستقل؟

ویژگی‌های ویلای شهرکی

خرید ویلا در شمال و در شهر نوشهر می‌تواند یکی از بزرگ‌ترین تصمیمات هر فرد در زندگیش باشد. چراکه امروزه بسیاری از افراد با هدف سرمایه‌گذاری بلند مدت در این شهر ویلا خریداری می‌کنند. برای خرید ویلا در نوشهر لازم است ابتدا نیاز خود را تعیین کنید و به این سوال پاسخ دهید که به دنبال ویلا در مرکز شهر می باشید یا دلتان می‌خواهد یک ویلا در اطراف شهر داشته باشید.

اغلب شهرک‌های ویلایی در نوشهر در حومه این شهر احداث می گردند. دلیل این امر می‌تواند قیمت بالای زمین در مرکز شهر باشد. همچنین برای ساخت شهرک نیاز به یک زمین با متراژ بالای 100 هکتار است. معمولا زمینی با این متراژ در مرکز شهر کمتر پیدا می‌شود. از طرفی چون این شهرک ها در اطراف شهر قرار دارند، دارای قیمتی ارزان‌تر هستند که جز مهم‌ترین مزایای ویلای شهرکی است.

زمانی که ویلای شهرکی خریداری می‌کنید، بسیاری از کارها را نیازی نیست خودتان به‌تنهایی انجام دهید. شما با مجوعه ای از افراد برای زیبایی و نظافت شهرک تصمیم گیری می‌کنید و هزینه‌ها برای شما تا حد زیادی کمتر خواهد شد. اما ممکن است به دلیل اختلاف نظر، تصمیم گیری کمی مشکل شود.

همچنین اگر به دنبال خرید ویلا در چمستان می باشید، می‌توانید در برخی از شهرک ها زمین نیز خریداری کنید و ویلایی مطابق با سلیقه خود بسازید. تامین آب برق گاز در این شهرک ها به‌راحتی امکان‌پذیر است. به دلیل سکونت خانوارهای زیاد در شهرک ها، رفته رفته امکاناتی نظیر فروشگاه، سوپرمارکت، رستوران و ... در داخل یا اطراف شهرک به وجود خواهد آمد. اما با همه این تفاسیر باید توجه داشته باشید که شهرک از جاده اصلی و امکانات شهری مانند بیمارستان، بانک و ... فاصله زیادی نباشد و به اطلاح در جای پرت ساخته نشده باشد.

از دیگر نکات مثبت ویلای شهرکی می‌توان به امنیت آن اشاره کرد. زمانی که شما اقدام به خرید ویلا در نوشهر می‌کنید، روزهای کمی از سال را در ویلایتان می گذرانید. به همین خاطر ممکن است در روزهایی که در ویلایتان حضور ندارید، ویلایتان در خطر باشد. خرید ویلای شهرکی این اطمینان خاطر را به شما می دهد روزهایی که در ویلای خود حضور ندارید خیالتان بابت امنیت ویلایتان راحت باشد. چراکه شهرک ها دارای نگهبانی 24 ساعته است.

ویژگی‌های ویلای مستقل

شما برای خرید ویلای مستقل و غیر شهرکی محدودیتی نخواهید داشت. در واقع در هر نقطه از نوشهر که بخواهید، می‌توانید متناسب با بودجه خود ویلا پیدا کنید. ویلاهای بسیاری در موقعیت جنگلی، ساحلی، در مرکز شهر، در دل طبیعت به‌صورت مستقل ساخته شده‌اند که شما هنگام خرید ویلای غیر شهرکی با تنوعی بسیاری از این دسته ویلاها روبرو خواهید شد.

اما امنیت ویلاهای غیرشهرکی جزء مهم‌ترین دغدغه های خریداران این ویلاها است. شما برای حفظ امنیت ویلاهای مستقل می‌توانید فردی را به‌عنوان نگهبان استخدام کنید یا با استفاده از دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن، ورود و خروج افراد به داخل ویلایتان را کنترل کنید.

در ویلاهای مستقل آزادی عمل بیشتری خواهید داشت و در عین حال حریم خصوصی تان حفظ خواهد شد. شاید یکی از مهم‌ترین دلایل محبوبیت ویلاهای غیر شهرکی نسبت به ویلاهای شهرکی، همین باشد.

با توجه به ویژگی‌های مطرح شده در بالا، می‌توانید تصمیم بگیرید ویلای شهرکی خریداری کنید یا غیر شهرکی. در صورتی که قصد خرید ویلا در نوشهر را دارید، می‌توانید با استفاده از شماره های موجود در سایت با متخصصین گروه مشاورین املاک مای ویلا تماس حاصل کنید و مشاوره لازم را دریافت کنید.

منبع MyVilla
برچسب‌ها تبلیغات

دیدگاه  

    تبلیغات