ارزان‌ترین بلیط هواپیما چارتر را از کجا تهیه کنیم؟

بخش تبلیغات
یکشنبه، ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۰
ارزان‌ترین بلیط هواپیما چارتر را از کجا تهیه کنیم؟

یکی از بهترین جملاتی که ارزانترین بلیط هواپیما چارتر را توجیه می‌کند؛ پیشی گرفتن عرضه از تقاضا است.

«پیشی گرفتن عرضه از تقاضا» یک قانون طبیعی در بازار است و تقریباً تمامی برنامه‌های اقتصادی بر مبنای همین جمله کوتاه شکل می‌گیرد. بازار خدمات و بازار محصولات تحت کنترل نیاز مشتری شکل می‌گیرد و جلوگیری از ضرر و زیان و به دست آوردن سود بیشتر، هدف اصلی فروشنده است. برخی مواقع این تعادل وجود دارد و قیمت یک محصول در بازار ثابت می‌ماند. در برخی موارد می‌بینیم که این تعادل به سمت مصرف کننده یا به سمت فروشنده میل می‌کند و باعث به وجود آمدن تفاوت قیمتی می‌شود.

در این مطلب می‌خواهیم دلیل شکل گیری ارزانترین بلیط هواپیما چارتر چارتر را توضیح دهیم و ببینیم که چه عواملی در این موضوع دخیل هستند. در نهایت یکی از بهترین گزینه‌ها را برای دسترسی به بلیط ارزان هواپیما معرفی کنیم.

ارزانترین بلیط هواپیما چارتر

ارزان‌ترین بلیط هواپیما چارتر چطور به وجود می‌آید؟

به عنوان قدم ابتدایی، باید ببینیم که ارزانترین بلیط هواپیما چارتر به چه صورتی شکل می‌گیرد؟ به عنوان قانون کلی، لازم است که عرضه بلیط هواپیما چارتر توسط شرکت‌های مسافربری نسبت به تقاضای مسافران بیشتر باشد. حالا چه عاملی باعث کاهش تقاضا می‌شود؟ باید پاسخ را در یکی از عوامل زیر بیابید:

 • کاهش تعداد مسافران به دلیل مشغله کاری؛
 • کاهش تعداد مسافران به دلیل شرایط بد آب و هوایی؛
 • کاهش تعداد مسافران به دلیل اتمام تعطیلات؛
 • کاهش تعداد مسافران به دلیل شرایط خاص پیش بینی نشده؛
 • کاهش تعداد مسافران به دلیل تصمیمات گروهی مانند کمپین‌های دسته جمعی.

عواملی که ذکر شد به طور مستقیم در کاهش قیمت بلیط هواپیما چارتر نقش دارند. اما سؤال دیگری که اینجا مطرح می‌شود این است که ارزانترین بلیط هواپیما چارتر یعنی چه؟ چرا برخی از شرکت‌های مسافرتی قیمت بلیط خود را بسیار کمتر انتخاب می‌کنند؟ اصولاً شرکت‌هایی که به دنبال جذب مسافر بیشتری هستند، گزینه‌های مختلفی را امتحان می‌کنند که هزینه بلیط های خود را پایین‌تر بیاورند و نشان دهند که بیشتر به فکر مشتری هستند. اگر واقع‌بینانه به این موضوع نگاه کنیم، ارزان‌ترین بلیط هواپیما چارتر به یکی از چهار دلیل زیر شکل می‌گیرد:

بلیط های چارتر

قبل از خواندن ادامه مطلب سری به سایت مرجع فروش بلیط هواپیما چارتر با آدرس Charter.ir بزنید.

 چارتر از لحاظ لغوی و در عرف جامعه به معنی «دربست» است. کسانی که از پرواز چارتر استفاده می‌کنند، مطمئن هستند که به اندازه کافی مسافر دارند و به همین دلیل کلیه بلیط هواپیما چارتر را به صورت دسته جمعی می‌خرند. بلیط چارتر هواپیما برای کسانی که برگزار کننده تور مسافرتی هستند و همچنین کسانی که گروهی را به صورت دسته جمعی به یک نقطه خاص می‌فرستند مناسب است.

اما گاهی از شانس خوب مسافران، این شرکت‌ها توانایی پر کردن ظرفیت هواپیما را ندارند و مجبور هستند که بلیط خود را در قالب بلیط چارتر بفروشند. این موضوع باعث می‌شود که قیمت بلیت هواپیما کاهش یابد و گزینه جذابی به اسم ارزانترین بلیط هواپیما چارتر شکل بگیرد. احتمالاً در بسیاری از وب سایت‌ها گزینه‌هایی مانند بلیط چارتر کیش یا بلیط چارتر مشهد یا بلیط چارتر استانبول را دیده‌اید.

بلیط های لحظه آخری

بلیط های لحظه آخری به بلیط هایی گفته می‌شود که شرکت‌ها در ساعات پایانی نزدیک به پرواز هم توانایی پر کردن ظرفیت هواپیما را ندارند و مجبورند که آنها را با قیمت پایین‌تری بفروشند. قیمت های بلیط لحظه آخری هر مسیر را در سایت Charter.ir ببینید ! این نوع بلیط ها هرچه به زمان پرواز نزدیک‌تر شود، با قیمت پایین‌تری به فروش می‌رسد. این بلیط ها در زمان انتهای تعطیلات و در فصول که سفرهای تعطیلات به پایان می‌رسند، بیشتر یافت می‌شود. بلیط لحظه آخری کیش و بلیط لحظه آخری مشهد و همچنین بلیط لحظه آخری استانبول رایج‌ترین این گزینه‌ها هستند.

 تلاش برای جلب نظر مشتری

یکی دیگر از عواملی که در شکل گیری ارزانترین بلیط هواپیما چارتر نقش دارد، شرکت‌هایی هستند که به دنبال جلب توجه مشتری و جذب آنها به آژانس مسافرتی خود هستند. این شرکت‌ها معمولاً در ابتدای مسیر خود هستند و تمام تلاش آنها، به دست آوردن مشتری در گام‌های اولیه است. این گروه ترجیح می‌دهند که از مزیت رقابتی قیمت ارزان بلیط هواپیما چارتر استفاده کنند و برای شرکت خود اسم و رسم پیدا کنند. معمولاً تعداد این گزینه‌ها کم است و نمی‌توان بر روی آن حساب کرد.

کاهش کیفیت پرواز

آخرین روشی که در شکل‌گیری ارزانترین بلیط هواپیما چارتر نقش دارد به عنوان یک گزینه هشدار دهنده معرفی می‌شود، پروازهای بی کیفیت و در شرایط نامناسب است. خوشبختانه این روش هم بسیار کم هستند و تأثیر آنها بر قیمت بلیط هواپیما چارتر کمتر است. اما به هر حال به عنوان یک نکته هشدار دهنده باید آنها را در نظر داشته باشید.

چارتر

بهترین گزینه برای خرید ارزانترین بلیط هواپیما «چارتر»

 به عنوان آخرین بخش مطلب، لازم است که یکی از بهترین شرکت‌ها و وب سایت‌های ایرانی در زمینه پیدا کردن ارزانترین بلیط هواپیما چارتر را معرفی کنیم. وب سایت چارتر به عنوان یک وبسایت قدیمی با ۵ سال سابقه در فروش اینترنتی بلیط هواپیما چارتر، یکی از بهترین گزینه‌هایی است که شما می‌توانید از آنها استفاده کنید. به طور کلی برای معرفی ویژگی‌های وب سایت چارتر باید به موارد زیر اشاره کنیم:

 • ۵ سال فعالیت مداوم در زمینه فروش آنلاین بلیط هواپیما چارتر
 • پیشرفت و توسعه وب سایت در طول فعالیت ۵ ساله برای ایجاد تجربه کاربری مناسب
 • به کارگیری کارشناسان حرفه‌ای و آموزش دیده به عنوان راهنما در کنار خریداران
 • ارائه پشتیبانی ۲۴ ساعته در هفت روز هفته برای بالا بردن کیفیت کار
 • امکان خرید آسان برای اقشار مختلف جامعه تنها با چند کلیک ساده
 • فراهم آمدن امکان استرداد بلیط چارتر برای مشتریان دائمی و همیشگی
 • امکان استفاده از تماس تلفنی برای کاربران خریدار بلیط
 • همراهی مسافر به صورت پشتیبانی تا لحظه ورود به هواپیما
 • ارائه راهنمای کامل در مورد استفاده از وب سایت و بخش‌های مختلف پنل وب سایت

اما این امکانات چیزی نیست که ما وب سایت چارتر را به عنوان بهترین گزینه برای خرید ارزانترین بلیط هواپیما چارتر انتخاب کنیم. زمانی که شما به پنل این وب سایت وارد می‌شوید، می‌توانید مقصد و مبدأ و همچنین زمان پرواز خود را انتخاب کنید. با توجه به شرایط انتخابی، گزینه‌های مختلفی در اختیار شما قرار می‌گیرد که در آن را به هیچ از لحاظ چارتر یا سیستمی بودن مشخص می‌شود کاربر می‌تواند با توجه به نیاز خود انتخاب کنند.

 در ضمن در وبسایت چارتر یک صفحه تحت عنوان ارزانترین بلیط هواپیما چارتر قرار داده شده است تا کاربران با دسترسی به آن ارزان‌ترین گزینه ممکن را برای خود انتخاب کنند و نیازی به گشتن و صرف زمان طولانی نداشته باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه توصیه می‌کنم که حتماً به وب سایت چارتر مراجعه کنید و با کارشناسان آنها صحبت کنید.

برچسب‌ها تبلیغات

دیدگاه