بیمه اقامت و سفر داخلی در سایت شب برای اولین بار در ایران

بخش تبلیغات
دوشنبه، ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۰
بیمه اقامت و سفر داخلی در سایت شب برای اولین بار در ایران

در دنیای خدمات آنلاین سطح کیفیت خدمات با آنچه که در کسب و کارهای حضوری وجود دارد کمی متفاوت است. درواقع کسب و کارهای آنلاین نه‌تنها باید وظیفه اصلی خود را به خوبی کسب و کارهای آفلاین انجام دهند؛ بلکه باید ارزش های جدیدی برای مشتری ایجاد کرده و توجه آن‌ها را به خود جلب کنند. بیمه اقامت و سفر که برای اولین‌بار ازطریق سایت شب ارائه می‌شود، نیز از همین خدمات ویژه است.

خدمات وب‌سایت شب، از ابتدا تاکنون

تضمین رعایت بهداشت اقامتگاه و تضمین ایمنی برخی از این خدمات هستند که وب‌سایت شب در مسیر رضایت مشتری آن‌ها را فراهم کرده و در حال حاضر این دو ویژگی به یک امتیاز برای کاربران وب‌سایت شب تبدیل شده است. یکی دیگر از ویژگی‌های استفاده از وب‌سایت شب پشتیبانی کاربر تا پایان سفر اوست که باعث تجربه سفری آرام و به یادماندنی می‌شود.

اما ما معتقدیم که همیشه سطوح بالاتری از ارائۀ خدمات و رضایت کاربر وجود دارد و به همین دلیل برای افزودن ویژگی‌های بیشتر تلاش می‌کنیم.

بیمه اقامت و سفر – خدمتی جدید در وب‌سایت شب برای سفرهای داخلی

سایت شب

بیمه اقامت و سفر که برای اولین‌بار در ایران توسط سایت شب ارائه می‌شود، خدمت جدیدی است که در مسیر ارائۀ خدمات منحصر‌به‌فرد در دسترس کاربران شب قرار گرفته است. این اولین‌بار در ایران است که خدمت بیمه اقامت و سفر توسط وب سایت‌های اجاره آنلاین اقامتگاه به کاربران ارائه می‌شود.

در این طرح مهمان های اقامتگاه ها و ویلاهای وب‌سایت شب به تعداد روزهایی که در این اقامتگاه ها مهمان هستند بیمه حوادث خواهند بود.نکته‌ی قابل‌توجه در این طرح این است که این بیمه شامل حوادث خارج از محل اقامتگاه نیز است. این خدمت با همکاری وب‌سایت شب و بیمه سامان به کاربران ارائه می‌شود و نوعی از بیمه مسافرتی است که شامل حوادث در سفر خواهد بود. در طرح خدمات بیمه حوادث سفر سامان از خدمات بیمه های خارجی الگوبرداری شده است.

در حال حاضر بیش از ۱۵ هزار نفر در ماه، از این بیمه استفاده می‌کنند و این خدمت ویژه قدمی بزرگ و اتفاقی مهم در صنعت گردشگری کشور است.

خدمات بیمه‌ی سایت شب برای میزبانان

سایت شب برای اطمینان خاطر و آسایش بیشتر میزبانان هم خدماتی در نظر گرفته است. بیمه‌ی آتش سوزی و اموال بیمه‌ی سامان، در طول مدت اقامت مسافران خدمت نوینی است که سایت شب برای اولین‌بار در ایران به میزبانان ارائه می‌دهد. 

خدمات بیمه سفر سامان در وب‌سایت شب

بیمه سامان را می توانیم یکی از مطمئن ترین و حرفه‌ای ترین شرکت­های بیمه در صنعت گردشگری و در زمینه بیمه سفر دانست، و به همین دلیل نیز کاربران می‌توانند با آسایش خیال بیشتری نسبت به رزرو اقامتگاه و اجاره ویلا از وب‌سایت شب اقدام کنند. خدمات بیمه سفر سامان شامل مواردی همچون «پوشش بیمه درمان مسافرتی، جبران هزینه های ناشی از سرقت موبایل، تبلت و لپ‌تاپ در طول سفر، بیمه سرقت و حوادث منزل» در طول مدت سفر است.

چرا بیمه سفر و اقامت اهمیت دارد؟

سفر نوعی از ماجراجویی است. البته این ماجراجویی در بیشتر مواقع با اوقاتی خوش و دلنشین همراه است، اما در برخی موارد ممکن است اتفاقاتی حین سفر رخ دهد که سفر شما را تبدیل به یک مشکل کند. مهم نیست که قصد سفر به کدام شهر را دارید، اگر قصد اجاره ویلا در رامسر، اجاره ویلا در کیش، چالوس یا اقامت در هر شهر دیگری را دارید باز هم بیمه سفر و اقامت سامان پشتیبان شما است. بیمه سفر و اقامت در چنین شرایطی بسیار کارآمد خواهد بود و می‌تواند حلال بخشی از مشکلات سفر باشد. از طرفی وجود این بیمه باعث اطمینان خاطر و آرامش بیشتری برای مسافران خواهد بود و به این ترتیب بهترین تجربه سفر، برای کاربران رقم خواهد خورد.

چطور از خدمات بیمه سفر استفاده کنید؟

برای استفاده از خدمات بیمه اقامت و سفر وب‌سایت شب لازم نیست کار خاصی انجام دهید. درواقع پس از طی کردن مراحل ثبت‌نام و رزرو اقامتگاه و شروع سفر بیمه مورد نظر برای شما فعال خواهد شد و شما تحت پوشش این بیمه قرار خواهید گرفت.

در صورتی که شرایط اضطراری برای استفاده از بیمه به وجود آمد می‌توانید با شماره پشتیبانی وب‌سایت شب تماس گرفته و از راهنمایی و پشتیبانی تیم قدرتمند پشتیبانی وب‌سایت شب بهره ببرید. همکاران ما در تیم پشتیبانی به سرعت هرگونه مشکلی را برطرف کرده و راهنمایی های لازم را به مشتریان ارائه می‌دهند.

سایت شب با ارائه سریع‌ترین خدمات اجاره ویلا در شمال و... با بیمه سفر و اقامت، خدمت‌رسانی به هم‌میهنان عزیز است.

برچسب‌ها تبلیغات

دیدگاه